Michał Kwiatkowski wreszcie pokazał swojego chłopaka! [INSTAGRAM]

Maxim Assenza – chłopak Michała Kwiatkowskiego

Brat Dawida Kwiatkowskiego jest zakochany! Michał Kwiatkowski dodał na Instagramie zdjęcia z chłopakiem, którym jest Francuz Maxim Assensa. W sieci pokazał jak spędzają czas w Warszawie.

Michał w Polsce zasłynął  dzięki udziałowi w „Tańcu z gwiazdami”, w którym zajął trzecie miejsce. Chociaż kariera Dawida kwitnie, u Michała raz przygasa, raz nabiera rozpędu. Michał Kwiatkowski z chłopakiem Maximem mieszkają we Francji, ponieważ to tam jest bardziej znany niż w Polsce. Wydaje płyty i koncertuje. Na swoim krążku zatytułowanym „Chopin Etc” zinterpretował utwory Fryderyka Chopina, co było świetnym ukłonem w kierunku słuchaczy polskich i francuskich.

Zobacz: Maciej Zień wyszedł za mąż! Mamy zdjęcia ze ślubu

Kim jest Maxim Assenza?

Chłopak Michała Kwiatkowskiego, Maxim Assenza, mieszka w miejscowości Chantilly we Francji, w regionie Pikardia. Zawodowo zajmuje się produkcją programów rozrywkowych, pracuje w firmie 909 productions.

Chłopak Michała Kwiatkowskiego - Maxim Assenza Fot. Instagram

Chłopak Michała Kwiatkowskiego – Maxim Assenza
Fot. Instagram

Michał Kwiatkowski w Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Michał weźmie udział w kolejnej edycji „Twoja twarz brzmi znajomo”. Zanim pojawi się na planie programu, zabrał swojego chłopaka do Warszawy na wakacje, by pokazać mu rodzinny kraj. Odwiedzili warszawskie Łazienki, a także spędzali czas z Dawidem Kwiatkowskim.

Zobaczcie przystojnego chłopaka Michała Kwiatkowskiego.

Zobacz także: Dawid Kwiatkowski w niezwykłym duecie z bratem

Chłopak Michała Kwiatkowskiego

Chłopak Michała Kwiatkowskiego to Francuz Maxim Assensa (fot. Instagram)


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×