Szukaj

Czego Meghan Markle żąda od firmy PR? Wyciekła cała lista wymagań. Zaczyna się od poprawienia wizerunku w USA

Meghan Markle lista żądań

Meghan Markle lista żądań

Meghan Markle zatrudniła firmę zajmującą się poprawą wizerunku. Czego od niej żąda? Jej wymagania są co najmniej zaskakujące. 

Meghan Markle od momentu, w którym dołączyła do rodziny królewskiej, stara się żyć po swojemu. Księżna znana jest nie tylko z tego, że często nie przestrzega królewskiego protokołu, ale także buntuje się przeciwko niektórym zasadom – tak jak m.in. tej, by pokazywać dziecko od razu po porodzie.

Zobacz: Promienna Meghan Markle na finale US Open. Ta sukienka to prawdziwy modowy hit!

Meghan Markle zatrudniła firmę od PR-u z USA

Okazuje się, że początkowo bez aprobaty rodziny królewskiej, Meghan Markle zatrudniła firmę Sunshine Sachs, która ma pomóc kształtować jej wizerunek. Jak wiadomo, królowa Elżbieta II i jej najbliżsi, mają ekspertkę od prezentacji w mediach, przyjęcie do pracy nowych osób nie jest więc mile widziane. Zwłaszcza tych, które powiązane są z Hollywood. 

Zatrudnienie hollywoodzkiej firmy PR-owej do reprezentowania interesów rodziny królewskiej jest co najmniej niekonwencjonalne – zdradził informator The Sun. 

Ostatecznie pałac zgodził się na pomoc tej firmy. Według komentarza, który wydano do mediów, agencja ma pomóc Meghan w rozwoju jej fundacji w Stanach Zjednoczonych. Czy aby na pewno? Do brytyjskiej prasy docierają coraz to nowe, bardziej zaskakujące informacje.

Zobacz: Meghan Markle wyleciała na kilka dni rozerwać się. Z kim zostawiła Archiego?

Zaskakujące plany Meghan Markle

Jedne z nich głoszą, że żonie Harry’ego wcale nie zależy na tym, by poprawić kontakt z fanami w Wielkiej Brytanii. Bardziej zależy jej na tych, którzy mieszkają w USA. Jak informuje Daily Mail, księżna za wszelką cenę chce poprawić wizerunek w Stanach Zjednoczonych.  To jednak dopiero początek. Meghan ma określony cel, który planuje spełnić w przyszłych latach.

Na jednym ze spotkań powiedziała pracownikom: „Chcę zrewolucjonizować internet” – informuje portal.

W jaki sposób? Czas pokaże. Pewne jest jednak, że księżna coraz bardziej podkreśla to, że jest ze Stanów Zjednoczonych. Nie tylko zatrudnia pracowników związanych z jej rodzinnym krajem, ale podobno także szuka mieszkania w modnej dzielnicy w Malibu, w której zamieszkują największe gwiazdy. Chce się tam przeprowadzić z Harrym i ich synem.

Jeśli to prawda, królowa z pewnością nie będzie zadowolona.

Zobacz: Victoria Beckham zaprojektowała sukienkę dla Meghan Markle! Teraz trafiła do sprzedaży i już jest hitem


Meghan Markle została projektantką mody

Meghan Markle została projektantką mody

Meghan Markle została projektantką mody

Meghan Markle została projektantką mody

Meghan Markle i Beyonce na premierze filmu Król Lew w Londynie

Meghan Markle i Beyonce na premierze filmu Król Lew w Londynie

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×