Szukaj

Jest oficjalne oświadczenie w sprawie porodu Meghan Markle! Rodzina królewska przerwała milczenie!

Meghan Markle i książę Harry zostali rodzicami

Meghan Markle i książę Harry zostali rodzicami

Pałac Buckingham wystosował oficjalne oświadczenie w sprawie porodu Meghan Markle. Już wiemy, czy księżna urodziła.

Poród księżnej Sussexu to temat, który od tygodni nie schodzi z czołówek mediów. Cały świat wyczekuje na moment narodzin kolejnego royal baby. Według niektórych osób, dziecko Meghan Markle i księcia Harry’ego jest już na świecie, a para jedynie ukrywa ten wspaniały fakt przed poddanymi.

Wokół dziecka książąt narosło mnóstwo spekulacji. Dotyczą one daty przyjścia na świat, płci i imion. A wszystko to przez aurę tajemniczości jaką całej sprawie nadaje zaskakujące decyzja Meghan i Harry’ego o niepokazywaniu noworodka zaraz po porodzie. Była aktorka postanowiła, że królewskiego potomka urodzi w domu, a informację o jego przyjściu na świat przekaże dopiero w chwili, w której nacieszy się obecnością dziecka. Niektórzy spekulują, że wpływ na przerwanie tradycji pielęgnowanej przez Dianę czy Kate, może świadczyć o wynajętej surogatce. W trakcie ciąży Markle wielokrotnie pojawiały się teorie spiskowe mówiące, że księżna nosi sztuczny brzuch. Trudno jednak uwierzyć w tego typu medialne doniesienia.

Oświadczenie w sprawie porodu Meghan Markle

Fala spekulacji mówiąca o narodzinach dziecka sprawiła, że rodzina królewska wreszcie przerwała milczenie. Oficjalne stanowisko Pałacu Buckingham usłyszeliśmy dzisiaj w południe na antenie stacji CBS NEWS. Z wiadomości przekazanej w brytyjskiej telewizji jasno wynika, że Meghan Markle nadal oczekuje narodzin swojego dziecka.

Nie ujawniono jednak planowanej daty porodu, ani żadnych innych szczegółów z nim związanych. Pozostaje więc mieć nadzieję, że poród odbędzie się bez jakichkolwiek komplikacji, a dziecko Meghan i Harry’ego pojawi się na świecie przed 8 maja, kiedy to wnuk królowej Elżbiety II wyleci do Holandii. Książę wówczas weźmie udział w dwudniowej wizycie.

 

Zobacz: Meghan Markle udzieliła wywiadu na temat ciąży. Pochwaliła się literą rozpoczynającą imię dziecka!

Zobacz: Księżniczka Charlotte świętuje 4 urodziny! Księżna Kate zrobiła jej trzy kapitalne portrety! Internauci: “Wykapany William”

Zobacz: Pałac Kensington opublikował zdjęcia noworodka! Czy tak wygląda royal baby?


Meghan Markle i książę Harry na spotkaniu z królem Maroka

Meghan Markle i książę Harry na spotkaniu z królem Maroka

Meghan Markle i książę Harry w Maroko

Meghan Markle i książę Harry w Maroko

Meghan Markle i książę Harry w ambasadzie Wielkiej Brytanii w Maroku

Meghan Markle i książę Harry w ambasadzie Wielkiej Brytanii w Maroku

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×