Szukaj

Skandaliczne zdjęcie księżnej Kate i Meghan Markle trafiło do sieci. Pobiły się?!

Meghan Markle i księżna Kate pobiły się?

Meghan Markle i księżna Kate pobiły się?

Meghan Markle i księżna Kate pobiły się?! Do sieci trafiło zdjęcie przedstawiające skandaliczny moment z życia księżnych w pałacu Kensington – ale czy na pewno? Fotografia, która wywołała ogromne oburzenie wśród obywateli Wielkiej Brytanii i spore zamieszanie w prasie to kolejna praca słynnej fotografki-skandalistki, Alison Jackson! Wygląda zupełnie jak autentyczne. Zobaczcie sami!

Konflikt Meghan Markleksiężnej Kate bez wątpienia zapisze się na szarych kartach niezbyt chlubnej historii rodziny królewskiej. Przyszła królowa Anglii i jej utalentowana aktorsko szwagierka toczą „bój na śmierć i życie” od paru miesięcy. Podobno nie mogą znaleźć wspólnego języka od czasu ślubu Meghan i księcia Harry’ego, kiedy to panna młoda doprowadziła Kate do histerii podczas przymiarek sukienki dla księżniczki Charlotte. I choć obie panie podczas oficjalnych wyjść zachowują się w cywilizowany sposób, do sieci trafiło wstrząsające zdjęcie, przestawiające… bójkę.

Na pierwszy rzut oka wygląda to tak, jakby ktoś wykonał zdjęcie w pałacu Kensington, szczęśliwie rejestrując moment, w którym obie księżne rzuciły się na siebie „z łapami”. Dopiero po chwili można dostrzec, że jest to w rzeczywistości fałszywka, której bohaterkami są podstawione aktorki. Podobieństwo jest jednak uderzające, nic więc dziwnego, że w Wielkiej Brytanii zawrzało.

Zdjęcie jest autorstwa Alison Jackson, słynnej fotografki-skandalistki, która często tworzy podobne sceny z życia słynnych osób, szczególnie skupiając się na rodzinie królewskiej.

Myślicie, że ujdzie jej to na sucho?

To będzie istna katorga dla młodej mamy! Poród Meghan Markle musi się odbyć zgodnie z królewskimi zasadami!

Pokój dziecka Meghan Markle i księcia Harry’ego wypełnia się luksusowymi meblami! Samo łóżeczko kosztowało fortunę!

Królowa Elżbieta II powiedziała coś niespodziewanego na temat Meghan Markle. O księżnej Dianie nigdy tak nie mówiła!


Meghan Markle i księżna Kate pobiły się?

Meghan Markle i księżna Kate pobiły się?

Meghan Markle i książę Harry na spotkaniu z królem Maroka

Meghan Markle i książę Harry na spotkaniu z królem Maroka

Meghan Markle i książę Harry w Maroko

Meghan Markle i książę Harry w Maroko

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×