Asha na nowym zdjęciu zrobionym przez tatę. Córeczka Joanny Krupy pozuje jak profesjonalna modelka. Zachwytom nie ma końca!

Douglas Nunes, Joanna Krupa i Asha

Douglas Nunes, Joanna Krupa i Asha

Mąż Joanny Krupy zachwycił internautów nowym zdjęciem Ashy. Dziewczynka pozuje jak rasowa modelka. Zachwytom nie ma końca.

Joanna Krupa i Douglas Nunes cztery lata temu wzięli ślub. Od tamtej pory uchodzą za jedną z najbardziej dopasowanych par w show-biznesie. Mają też 3-letnią córeczkę Ashę. Modelka podzieliła się na Instagramie jej zdjęciami tuż po porodzie i od tej pory mała nie znika z social mediów rodziców.

Małżonkowie chętnie dzielą się wspólnymi chwilami i relacjonują życie prywatne. Tym razem to Douglas zachwycił internautów nowym zdjęciem Ashy.

Mąż Joanny Krupy pokazał najpiękniejsze zdjęcie Ashy. Dziewczynka pozuje jak modelka

Joanna Krupa od kilku lat dzieli życie pomiędzy Polską i USA. W Los Angeles znajduje się jej dom, ale w ojczyźnie realizuje sporo projektów zawodowych. Gdy przylatuje na przykład na nagrania Top Model, nie chce rozstawać się z rodziną, dlatego mąż i córka często jej towarzyszą. Trzylatka jest oczkiem w głowie swoich rodziców. Obojgu zależy za tym, żeby miała cudowne dzieciństwo. Już teraz martwią się także o jej przyszłość.

Joanna zdradziła, że marzeniem Douglasa Nunesa jest, żeby Asha zdobyła stabilny zawód.

Na pewno mój mąż by powiedział, że nie chce by nasza córka szła w show-biznes. On by chciał, by była lekarzem albo adwokatem. A ona codziennie wstaje i śpiewa, więc mówię do niego: „Nie wiem, czy to twoje marzenie się spełni” – zdradziła Joanna w rozmowie z Faktem.

Rodzice nie chcą narzucać swojej córce żadnych wyborów.

Jak będzie starsza, to sama zdecyduje, a ja jej będę kibicować bez względu na to, co będzie chciała robić.

Na razie jednak Asha ma wspaniałe dzieciństwo. Wychowuje się w domu pełnym zwierząt. Rodzice dbają o to, żeby zbudowała ciepłe relacje ze swoimi krewnymi. Na profilach w social mediach Joanny i Douglasa jest mnóstwo zdjęć z takich wspólnych chwil, ale też dokumentują beztroskie zabawy jedynaczki.

Tym razem Nunes pokazał kadr, na którym jego już 3-letnia księżniczka pozuje razem z Rockym. Asha przed obiektywem zachowuje się jak rasowa modelka, a pod fotografią morze zachwytów. Rzeczywiście córeczka Krupy nie tylko jest śliczna, ale też bardzo fotogeniczna. Nic dziwnego, że dumny ojciec pochwalił się ujęciem.


Asha z ukochanym psem

Asha z ukochanym psem

Joanna Krupa pokazała jak sprząta Asha

Joanna Krupa pokazała jak sprząta Asha

Joanna Krupa pokazała jak sprząta Asha

Joanna Krupa pokazała jak sprząta Asha

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×