Szukaj

Kolejna znana para doczekała się dziecka! Gratulujemy

Matt Pokora został ojcem. Francuski piosenkarz polskiego pochodzenia i jego partnerka – amerykańska piosenkarka, Christina Milian, doczekali się pierwszego wspólnego dziecka. Dumni rodzice zdradzili imię i płeć potomka na Instagramie.
Matt Pokora został ojcem

Matt Pokora został ojcem

Matt Pokora po raz pierwszy został ojcem. Francuski wokalista o polskich korzeniach doczekał się wspólnego potomka z Christiną Milian, amerykańską wokalistką, z którą jest w związku od 2017 roku. Para wiadomość o ciąży przekazała pół roku temu.

Dla 38-latki jest to drugie dziecko. Od 10 lat jest mamą Violet, którą ma z producentem muzycznym, Teriusem Youngdellem Nashem.

Christina Milian urodziła. Matt Pokora został ojcem

Milian w poniedziałkowy wieczór na Instagramie przekazała wspaniałą wiadomość. Napisała, że urodziła syna, który otrzymał imię Isaiah. Chłopiec przyszedł na świat w ostatnich godzinach 20 stycznia. Do krótkiej informacji Christina dołączyła urocze zdjęcie noworodka, który swoją malutką rączką trzyma ją za palec.

No to zaczynamy. Isaiah 1/20/2020, Po prostu perfekcyjny. Świat jest twoi synu. Kochamy Cię, mama i tata.

Na początku tego miesiąca para wraz z rodziną i przyjaciółmi świętowała zbliżające się przyjście ich syna na świat. Piosenkarka, dzieląc się zdjęciami z baby shower, napisała:

Przeglądając wszystkie moje zdjęcia z baby shower widzę, jak miło spędziliśmy czas z naszymi bliskimi przyjaciółmi i  rodziną. Tyle śmiechu i tyle dobrej energii dookoła.

Z kolei we wrześniu w trakcie wywiadu dla E! News Daily gwiazda opowiedziała o swoim związku z Mattem Pokorą i podzieliła się szczegółami ich historii.

Spotkaliśmy się we Francji w restauracji … Kierownik restauracji nalegał, abyśmy się spotkali, ponieważ oboje jesteśmy piosenkarzami, a ja pomyślałem:„ Hmm, w porządku ”. Nawet nie widziałem, jak on wygląda. Potem kiedy mnie minął pomyślałam sobie „Zaraz! On tak wygląda? W porządku!”

Potem wszystko stało się prorocze:

Powiedział mi:„ Będziemy mieć razem dziecko ”. To wydarzyło się tego wieczoru. Nigdy nikt mi czegoś takiego nie powiedział.

Gratulujemy parze powiększenia rodziny!

Christina Milian i Matt Pokora, Instagram

Christina Milian i Matt Pokora, Instagram

Kim jest Matt Pokora?

Matt Pokora na francuskiej scenie muzycznej pojawił się w 2003 roku, ale popularność poza granicami kraju zyskał w 2007. W Polsce zrobiło się o nim głośno za sprawą przebojów: Dangerous, Catch Me If You Can i duetu z Patricią Kazadi w utworze Wanna Feel You Now. W wielu wywiadach podkreślał, że jest synem André Toty, byłego francuskiego piłkarza polskiego pochodzenia.


Matt Pokora i Christina

Matt Pokora i Christina

Christina Milian i Matt Pokora, Instagram

Christina Milian i Matt Pokora, Instagram

Matt Pokora i Christina Milian

Matt Pokora i Christina Milian

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×