Szukaj

Marzena Rogalska rozstała się z TVP. Internauci atakują Tomasza Kammela: „Pan też chce odejść?”. Doczekali się odpowiedzi

Tomasz Kammel

Tomasz Kammel

Marzena Rogalska odeszła z TVP. Czy Tomasz Kammel, który współprowadził z nią Pytanie na śniadanie, pójdzie w jej ślady? Jest komentarz w tej sprawie.

Marzena Rogalska odeszła z TVP, o czym poinformowała we wtorkowe popołudnie. Wydała oficjalne oświadczenie, w którym przekazała, że znika z publicznej telewizji. Mimo że nadal na antenie będą się pojawiać programy z jej udziałem, zostały one nagrane wcześniej.

Marzena dodała, że chociaż żegna się z telewizją, to wciąż będzie aktywna w social mediach, nie rezygnuje też z audycji w Radiu Złote Przeboje. Swoich fanów zachęca do lektury swojej nowej książki.

Oświadczenie byłej już gwiazdy TVP nie przeszło bez echa. Zareagowali na nie koledzy z branży, którzy życzą jej powodzenia, oraz ekipa Pytania na śniadaniektóra podziękowała za współpracę.

Marzena Rogalska odeszła z TVP. Co na to Tomasz Kammel?

Rogalska z programem Pytaniem na śniadanie związała się w 2009 roku. Na wizji partnerował jej Tomasz Kammel. Duet zachwycał profesjonalizmem, nawet w momentach, w których nie obyło się bez wpadek. Ostatnia miała miejsce pod koniec stycznia, gdy w studiu pojawiły się właścicielki psów ze swoimi pupilami. Chociaż było niezręcznie, gospodarzom udało się zachować zimną krew. Para bez wątpienia stworzyła jeden z najlepszych duetów w historii telewizji polskiej.

Czy Tomasz Kammel po odejściu Marzeny Rogalskiej także zniknie z TVP? Gdy media obiegło oświadczenie dziennikarki, fani duetu postanowili zapytać u źródła.

Internauci wykorzystali fakt, że prezenter Pytania na śniadanie we wtorek dodał nowy post na Instagramie. Kammel pozuje w domowej siłowni, która znajduje się w pomieszczeniu za kuchnią. We wpisie podkreśla, że nastał długo wyczekiwany dzień. Chyba nie spodziewał się, jak bardzo prorocze będą jego słowa.

Długo oczekiwany dzień nadszedł. Otworzyłem siłownie. Znajduje się w pokoju za kuchnią i jest bardzo… ciasna, ale własna. Czy ktoś oprócz mnie próbuje wrócić do formy na wiosnę?

Pod zdjęciem, oprócz zachwytów nad nowym pomieszczeniem i formą Tomasza, pojawia się mnóstwo pytań od zaniepokojonych internautów:

  • Czy Pan też odejdzie z TVP tak jak Pani Marzena?
  • Panie Tomku, a co z duetem rogamel:(( czy pan też chce odejść?
  • Pani Marzena już pokazała klasę. A Pan kiedy?
  • Co teraz będzie z rogamelem????

Na ten moment Tomasz Kammel w żaden sposób nie zareagował na komentarze internautów. Z dziennikarzem skontaktowała się redakcja Plotka. Gdy padło pytanie, czy jest mu przykro, że już nie będzie pracował z Rogalską, udzielił wymijającej odpowiedzi:

Teraz jestem bardzo zajęty.

Fani Kammela doczekali się jednak konkretów. Portal donosi, że dziennikarzowi podobno nie opłaca się zabierać głosu w tej sprawie. Powód? Jak twierdzi źródło Plotka, jest on ulubieńcem widzów i szefostwa:

Tomasz Kammel jest ulubieńcem telewidzów i szefostwa. Ma za dobre warunki, poprowadzi program z każdym. Trudno się dziwić, że w obecnej sytuacji nie chce zabierać głosu – wyznał pracownik stacji.

Według harmonogramu Tomasz i Marzenia powinni poprowadzić jutrzejszy odcinek programu. Jak myślicie, kogo zobaczymy u boku dziennikarza?


Marzena Rogalska, Tomasz Kammel -Jesienna ramówka TVP 2018

Marzena Rogalska, Tomasz Kammel -Jesienna ramówka TVP 2018

Marzena Rogalska i Tomasz Kammel w chińskich strojach

Marzena Rogalska i Tomasz Kammel w chińskich strojach

Goście sobotniego odcinka

Goście sobotniego odcinka "Pytania na śniadanie" - Marzena Rogalska i Tomasz Kammel

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×