Szukaj

Ekipa „PnŚ” komentuje odejście Marzeny Rogalskiej. Internauci masowo udostępniają pożegnanie gwiazdy

Marzena Rogalska

Marzena Rogalska

Marzena Rogalska po 12 latach odeszła z TVP. Ekipa pracująca przy Pytaniu na śniadanie w oficjalnym wpisie pożegnała dziennikarkę.

Marzena Rogalska przez wiele lat była jedną z głównych gwiazd TVP. Prowadziła flagowe produkcje, spośród których największą popularność przyniosło jej Pytanie na śniadaniew którym partnerowała Tomaszowi Kammelowi. Pojawiła się też w kilku innych produkcjach JedynkiDwójki. Prowadziła programy takie jak Kocham Cię Polsko!, Domy Przyszłości oraz Gotowi do gotowania.

Marzena Rogalska odeszła z TVP. Produkcja Pytania na śniadanie żegna dziennikarkę

Rogalska nie będzie już dłużej pracować dla telewizji publicznej. Zrezygnowała z pracy, o czym poinformowała we wtorkowe popołudnie. Na Instagramie zamieściła oficjalne oświadczenie, w którym przedstawiła powody swojej rezygnacji. Chociaż w TVP pojawią się jeszcze programy z jej udziałem, zostały one nagrane, zanim Marzena złożyła wypowiedzenie w pracy.

Post dziennikarki wywołał niemałe poruszenie wśród osób z branży, dziennikarzy konkurencyjnych stacji telewizyjnych, a także znanych aktorów i piosenkarzy. Pod wpisem pozostawili mnóstwo komentarzy, w których gratulują Marzenie podjętej decyzji. Czytaj więcej: Gwiazdy odpowiadają na oświadczenie Rogalskiej: „Jezu, tak! Duma i odwaga!”

Decyzję dziennikarki skomentowała też produkcja Pytania na śniadanieNa oficjalnym fanpage’u programu opublikowano zdjęcie Rogalskiej, które powstało w drodze do studia śniadaniówki. W krótkim komentarzu podziękowano jej za współpracę na dobre i na złe. Pojawiły się też życzenia powodzenia w dalszej karierze i czerwone serduszka symbolizujące dobrą relację z gwiazdą:

Jest nam potwornie przykro. Dziękujemy, że z nami byłaś. Na dobre i na złe. Powodzenia.
Twoje i Wasze #PnŚ

Jest nam potwornie przykro. Dziękujemy, że z nami byłaś. Na dobre i na złe.Powodzenia ❤️Twoje i Wasze #PnŚ

Posted by Pytanie na śniadanie on Tuesday, February 16, 2021

Internauci nie pozostawili wpisu bez reakcji. W ciągu kilku minut doczekał się prawie 30 udostępnień, 500 komentarzy i ponad 1,2 tys. polubień. Z kolei w komentarzach dziękują dziennikarce za świetnie prowadzone programy i dodają, że bez niej TVP nie będzie już taka sama:

  • Wielki szacunek dla Pani Marzeny, że nie poddaje się nomenklaturom, że szanuje swoje przekonania. Jako jedyna chyba w całej TVP zauważyła i skomentowała to co się stało w środę. Brawo. Jako jedyna chyba będzie zawsze mogła popatrzeć w lusterko i zobaczyć w nim człowieka.
  • Trudno, nic nie jest nam pisane na wieki. Dajmy szansę młodszym. Dzięki za wszystkie programy, w których prowadzącą była Marzena.
  • Uwielbiam za duży dystans do siebie. Wcale się nie martwię o panią Marzenę , ktoś chętnie ja do siebie przytuli i zobaczymy np w innym programie innej tv.

Będziecie tęsknić za Marzeną RogalskąPytaniu na śniadanie?


Marzena Rogalska odchodzi z TVP. Pytanie na śniadanie komentuje odejście

Marzena Rogalska odchodzi z TVP. Pytanie na śniadanie komentuje odejście

Marzena Rogalska w programie Pytanie na śniadanie

Marzena Rogalska w programie Pytanie na śniadanie

Tomasz Kammel i Marzena Rogalska zamienili się ubraniami

Tomasz Kammel i Marzena Rogalska zamienili się ubraniami

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×