Szukaj

Temat ślubu Wojciechowskiej i Kossakowskiego wraca na tapetę. Co nowego donosi prasa?

Przemek Kossakowski, Martyna Wojciechowska

Przemek Kossakowski, Martyna Wojciechowska

Czy Martyna Wojciechowska wzięła ślub z Przemkiem Kossakowskim? Na jej palcu pojawiła się złota obrączka. Rewelacje komentują znajomi gwiazdy.

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski należą do osób, które starają się chronić swoje życie prywatne i oddzielać je od spraw zawodowych. Podczas wywiadów nie wypowiadają się na tematy intymne, skupiają się na sprawach służbowych. Choć czasami zdarza się im zrobić wyjątek, tak jak niedawno, gdy podróżnik wypowiedział się o ślubie ze swoją ukochaną:

Są pewne rzeczy, które są nieuniknione, mają swoją wagę. Jednak musi nastąpić odpowiedni moment, żeby to zrobić. Tak że, oczywiście, to jest istotne – powiedział w rozmowie z „Na żywo”.

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski są po ślubie?

Plotki o cichym ślubie Wojciechowskiej i Kossakowskiego rozgorzały po artykule Super Expressu, który rozbijał się o zdjęcia podróżniczki ze złotą obrączką na palcu.

Podróżniczka zamieściła na swoim profilu na Instagramie zdjęcie, na którym wyraźnie chwali się złotą obrązczką — czytamy w tabloidzie.

Mowa o wpisie, który Wojciechowska udostępniła w niedzielę. Pokazała, że podczas domowej kwarantanny rozwiązuje krzyżówki. Rzeczywiście złoty pierścionek połyskiwał na jej palcu.

Czy to oznacza, że para jest już po ślubie? Niestety żadne z nich nie chce tego skomentować. Ze źródeł zbliżonych do TVN, Flesz dowiedział się jednak, że ślub się jeszcze nie odbył.

Oboje są zgodni, że teraz są ważniejsze sprawy, niż planowanie ceremonii – mowią ich współpracownicy.

Nieprawdą jest też fakt, jakoby para planowała budować dom pod Warszawą. Wygląda na to, że jest im na razie dobrze razem w mieszkaniu. Parze dziennikarzy układa się naprawdę świetnie. W ostatnim programie Uwaga! Kossakowski zdradził, że między nim a Martyną sprawy potoczyły się szybko i intuicyjnie.  Natomiast Wojciechowska w Urodzie życia nazwała go swoim partnerem:

Dopiero Przemek nadał temu słowu w moim życiu właściwe znaczenie. To jest prawdziwy  partner, wzajemnie szanujemy swoją przestrzeń – powiedziała.

Dziennikarka zdradziła także, że jak wszyscy obecnie czeka na moment, w którym będzie mogła w końcu realizować swoje plany. Czy wśród  nich znajduje się także planowanie ślubu? To się okaże.


Obrączka Martyny Wojciechowskiej

Martyna Wojciechowska: obrączka na palcu

Martyna Wojciechowska: obrączka na palcu

Martyna Wojciechowska: obrączka na palcu

Martyna Wojciechowska: obrączka na palcu

Martyna Wojciechowska: obrączka na palcu

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×