To ona przewidziała rozpad małżeństwa Wojciechowskiej i Kossakowskiego. Przed nim nowy romans

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski rozstali się po trzech miesiącach małżeństwa. Jeden z tygodników podaje sensacyjne wieści i zdradza, kto przewidział, że taka sytuacja będzie mieć miejsce.

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski przez pewien czas utrzymywali swoją relację w tajemnicy. Gdy przestali się ukrywać, ku uciesze fanów nie tylko pojawiali się na branżowych imprezach, ale także publikowali wspólne zdjęcia w social mediach. Potem nadszedł czas na zaręczyny, które podróżniczka potwierdziła długo po fakcie:

Tak. Zaręczyliśmy się. Tyle, że na początku 2019 roku, więc tak dawno temu, że stało się to dla nas naturalne. Przez cały ten czas noszę pierścionek z meteorytem. Tylko nikt tego nie zauważył. I dobrze. Bo to intymne wydarzenie i nie planowaliśmy się nim szeroko dzielić.

Kilka miesięcy później zakochani wzięli ślub. O tym, że Martyna i Przemek już są małżeństwem, jako pierwszy poinformował pan młody. Pokazał zdjęcie, na którym razem z żoną dumnie prezentują obrączki. Internauci ruszyli z gratulacjami.

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski rozstali się. Ona to przewidziała

Chociaż wydawało się, że Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski są zgraną parą, ich relacja nie przetrwała próby czasu. Po trzech latach związku i trzech miesiącach od ślubu rozstali się. Podróżniczka jako pierwsza przerwała milczenie. Wydała oficjalne oświadczenie, w którym przekazała, że jej małżeństwo jest już przeszłością. Potem Przemek zabrał głos. W poście na Instagramie napisał, że nie ucieka od odpowiedzialności, a decyzja o rozstaniu dojrzewała w nim od dłuższego czasu.

Co poróżniło gwiazdy TVN-u do tego stopnia, że postanowiły zakończyć związek? Gdy sami zainteresowani milczą, bardziej rozmowne są osoby z ich otoczenia. Jedna z nich zdradziła Na żywo, że podróżnik nie potrafił się odnaleźć w małżeństwie:

Przemek uznał, że jednak nie potrafi odnaleźć się w takim życiu.

Czy wpływ na jego zachowanie miało wydarzenie z przeszłości? Świat&Ludzie przypomina, że Przemkowi rozstanie z Martyną przewidziała pewna rosyjska zielarka:

W jednym odcinku cyklu Szósty zmysł pan Przemek odwiedził rosyjską zielarkę. Przepowiedziała mu, że jego partnerka, czyli pani Martyna, nie będzie ostatnią kobietą w jego życiu — czytamy w tygodniku.

Myślicie, że ta wróżba w jakimś stopniu wpłynęła na późniejsze zachowanie Przemka?


Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski - 3 miesiące po ślubie

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski - 3 miesiące po ślubie

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski

Komentarze

 • Gość pisze:

  Jak dla mnie facet jest niepoważny szkoda P. Martyny

 • Gość pisze:

  A co oni mnie obchodzą to ich życie….

 • Gość pisze:

  Tak to się kończy jak się życie układa bez Pana Boga i później zdziwieni że zakalec wyszedł.

 • Andrzej Rybak pisze:

  Ale ONA od zawsze wolała kobiety, taki układ nie uda się na dłuższą metę. Przemek Trzymaj się tam !

 • Andrzej Rybak pisze:

  Od lat wiadomo że Martyna bardziej dziewczyny. Więc Przemo trzymaj się tam ! Wytrwaj!Odetchinij! Odpocznij!

 • Gość pisze:

  On do niej nie pasuje a na zdjęciach jego twarz ma dużo z diabła. Martyna uciekaj i nawet się nie zastanawiaj. Dojrzewales do rozstanie?? To trzeba się było rozstać chłopczyku a nie brać ślub. Jesteś nie odpowiedzialny i nie dojrzały do dorosłego zycia a ja osobiście nawet na ciebie patrzeć nie mogę a mam dobre przeczucia co do ludzi.

 • Gość1 pisze:

  Przemek chciał, próbował być w zwiazku ,ale Martyna go przytłaczała. To facet nie dla Martyny. Szukamy dalej…

 • Gość pisze:

  Widac ze ma problemy psychiczne po jego fizjonomi twarzy.Ja to zauwazylem w pierwszych jego programach.Nie lubilem go ogladac.Nie przemawiał do mnie.Obłudnik.

 • Gość pisze:

  Wszyscy winą obarczają Przemka, bo Martyna powiedziała, że to on skończył związek. Może Kossakowski to rozwiązał, ale nikt nie zna prywatnie ani jego ani jej. Może Wojciechowska wydaje się sympatyczna, ale nikt nie wie, jak się z nią żyje nacodzień.
  Nie oceniajmy ani Kossakowskiego, ani Wojciechowskiej. Ich sprawa.
  Dużo osób jeszcze mówi, że para pierze brudy publicznie, przecież Przemek dał tylko jeden post o rozwodznie, Martyna często pisała komentarze i robiła burze, więc po co go wciągacie

 • Gość pisze:

  A może nie niedojrzały facet, tylko kobieta narcyz 🙂

 • Gość pisze:

  Niedojrzaly facet

 • okrutne to było... pisze:

  To jakaś zemsta.? Upokorzenie konkurencji? Jedyni w swoim rodzaju.. lew zagryza młode żeby posiąść samicę… ten niby lew zagryzł całe stado.

 • Gość pisze:

  Dla nich obojga ro trudna sytuacja życiowa. Pewnie nawet dramat. Ludzie, dajmy im żyć. Pozdrawiam Martynę i Przemka.

 • Gość pisze:

  Panie Przemku,a czy wszystkie przepowiednie które pan usłyszał spełniły się?Ile pan ma lat

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×