Szukaj

Marina Łuczenko bezlitośnie zmiażdżyła TVP Sport! Jeszcze nigdy nie była tak ostra!

Marina Szczęsna straciła kontrakt

Marina Szczęsna straciła kontrakt

Marina Łuczenko krytykuje TVP Sport

Marina Łuczenko ostro skrytykowała TVP Sport za ich ostatni artykuł dotyczący jej osoby. Stacja obwiniła wokalistkę o spowodowanie wypadku i zażartowała z tego w niesmaczny sposób. Żona Wojciecha Szczęsnego nie zostawiła na nich suchej nitki.

Marina Łuczenko, choć obecnie znana jest głównie jako żona Wojciecha Szczęsnego, w polskim show-biznesie obraca się od bardzo dawna. Gwiazda zaczynała karierę wokalną i aktorską w wieku kilku lat i od tamtej pory wciąż pnie się na górę. Jak wyznała niedawno w rozmowie z Jastrząb Post, nie potrafi odpoczywać i ciągle musi coś robić. Nic dziwnego, że jest bardzo aktywną młodą mamą – właśnie dlatego można ją bardzo często spotkać za kierownicą luksusowego samochodu. I właśnie ten drobny fakt TVP Sport postanowił jej wypomnieć.

Kilka lat temu nieszczęśliwy zwrot wydarzeń sprawił, że Marina zaliczyła drobną stłuczkę w Warszawie – Porsche Szczęsnego zaznajomiło się w dość intymny sposób z Volkswagenem. Jak wiadomo takie sytuacje mogą zdarzyć się każdemu i nie jest to powód do szykanowania ludzi. Tymczasem w jednym z artykułów, które pojawiły się w na łamach TVP Sport, przywołano stłuczkę Mariny w kontekście wypasionego Bentleya, który sprawił sobie Wojtek, a którym jego boska żona od czasu do czasu śmiga po mieście:

Najwyraźniej jednak bramkarz Juve nie stracił zaufania do umiejętności żony i teraz chętnie powierza jej swoje najnowsze cacko. Piłkarzowi pozostaje zatem życzyć, żeby Marina nie zaliczyła żadnej obcierki na parkingu pod sklepem, no i oczywiście czasem dała Wojtkowi pojeździć napisano

Marina zareagowała bezbłędnie i po raz pierwszy w tak ostrych słowach skrytykowała media:

Te słowa nie spodobały się oczywiście żonie Wojtka, która niemal od razu zareagowała:

Zanim napiszecie takie kocopały, warto zweryfikować informacje. Wiadomo, ściema zawsze lepiej się czytaPorsche wciąż jeździ, zostało naprawione z ubezpieczenia pana, który wyjechał na czerwonym świetle i naraził mnie na wypadek. I nie wyskakiwałam na żadne zakupy, a wracałyśmy z eventu. Wtf? Co się dzieje z tymi dziennikarzami? A Benek jest mój. Elo! – oświadczyła

Myślicie, że ją przeproszą?

Marina Łuczenko pierwszy raz pokazała twarz synka! Mały Liam to cukiereczek, ale do kogo jest podobny?

Marina Łuczenko nie może opędzić się od propozycji zawodowych! Co na to jej mąż? [WIDEO]

Wyczerpana Marina Łuczenko staje na głowie, by ratować rodzinne życie. “Bardzo ciężko jest” [WIDEO]


Marina Łuczenko pokazała synka

Marina Łuczenko pokazała synka

Marina Łuczenko-Szczęsna - 39 i pół

Marina Łuczenko-Szczęsna - 39 i pół

Marina Łuczenko w modnej kurtce

Marina Łuczenko w modnej kurtce

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×