Szukaj
Szukaj
Dziś środa, 25.04.2018

Kolejna polska gwiazda jest W CIĄŻY! Natalia Kukulska zapomniała się w „Dzień Dobry TVN” i wyjawiła sekret koleżanki po fachu!Marika jest w ciąży

To się nazywa pech. Marika, która nie bryluje zbyt często na czerwonych dywanach, ale jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd na scenie muzycznej, nie ma szczęścia do sekretów. Gdy planowała ślub, wszystko miało zostać tajemnicą i być trzymane z daleka od mediów. Niestety, wszystko wyszło na jaw gdy Maffashion rozpędziła się podczas relacji na swoim Snapchacie i wygadała tajemnicę wokalistki. Gwiazda nie była specjalnie szczęśliwa:

To była prywatna sytuacja, bardzo rodzinna. Stało się trochę inaczej, rzecz wymknęła się spod kontroli. Ale na tyle, na ile to możliwe, chciałabym, żeby pozostała prywatna” – żaliła się piosenkarka w Dzień Dobry TVN

Teraz, o ironio, spotkało ją dokładnie to samo. Tym razem jednak trafiło na telewizję śniadaniową i Natalię Kukulską. Piękna Kukulska pojawiła się w Dzień Dobry TVN by promować swój nowy utwór Ostatnia Prosta, który stworzyła właśnie we współpracy z Mariką. Siedząc na kanapie opowiadała o utworze i w pewnym momencie wypaliła:

Tekst napisałam wspólnie z Mariką, która nomen omen będzie wkrótce mamą – rzuciła

Zapewne wspomniała o tym, bo w studio obecna była Magda Mołek, która może się już pochwalić ślicznie zaokrąglonym brzuszkiem i również spodziewa się dziecka. Nie ma wątpliwości, że Marika nie będzie specjalnie szczęśliwa po tych rewelacjach.

Myślicie, że zdecyduje się je skomentować?

Gwiazdy świętują 30-lecie zespołu De Mono: Beata Kozidrak, Maryla Rodowicz, Marika, Karolina Nowakowska, Majka Jeżowska

Gwiazdy na pokazie Michała Szulca: Katarzyna Sokołowska, Marika, Magdalena Steczkowska, Aleksandra Hamkało, Rebellook…

Marika o ostatnich przygotowaniach do Światowych Dni Młodzieży 2016. Wiemy, co zaśpiewa [WIDEO]

Lubisz Marikę?Komentarzy: 4


Gość | 7 kwietnia 2018, 22:05

Najgorsze,że ja jej nie znam. Pierwszy raz ja widzę i słyszę o jakiejś Marice.. Jola i Ala też w ciąży ???? moje koleżanki.


Gość | 7 kwietnia 2018, 18:34

Kim jest Marika


Gość | 7 kwietnia 2018, 17:29

Nawet nie wiem kim jest ta kobieta! Serio… Chyba się starzeje?! 🙁


Gość | 7 kwietnia 2018, 16:36

A kogo to obchodzi? Kim jest Marika???


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×