Marietta Witkowska z „Hotelu Paradise” bierze ślub. Zdradziła szczegóły i już wiadomo, jaką wybrała sukienkę

Marietta Witkowska o ślubie

Marietta Witkowska o ślubie

Marietta Witowska pochwaliła się przygotowaniami do ślubu. Wiele szczegółów jest już dopracowanych. Co powiedziała?

Marietta Witkowska zdobyła popularność dzięki zwycięstwu w Hotelu Paradise. Niestety związek z Chrisem nie przetrwał, a celebrytka jeszcze przez jakiś czas poszukiwała miłości. W końcu poznała obecnego partnera, ale na początku nie afiszowała się z ukochanym. Nadszedł jednak czas, kiedy zaczęła pokazywać go w social mediach i pojawiać się z nim na ściankach. Związek z Patrykiem Świdowskim okazał się być poważną relacją. Celebrytka w końcu odnalazła szczęście i szykuje się do ślubu. Ceremonia zbliża się wielkimi krokami.

Marietta po kilku miesiącach związku otrzymała od partnera pierścionek zaręczynowy, a teraz przygotowują się do wesela. Udzieliła wywiadu dla magazynu Co za Tydzień, w którym zdradziła nieco szczegółów.

Marietta Witkowska zdradziła szczegóły ślubu

Marietta Witkowska w najnowszym wywiadzie zdradziła, że planuje pobrać się 30 kwietnia. Wahali się z narzeczonym, jak ma wyglądać uroczystość.

Obecnie jesteśmy na etapie zapraszania gości. Wiele rzeczy już mamy ustalonych. Planujemy pobrać się 30 kwietnia bieżącego roku. To wszystko jest mega śmieszne, bo oboje z narzeczonym jesteśmy niesamowicie spontaniczni. Planowaliśmy różne wersje. Najpierw miało być huczne wesele, później małe przyjęcie. Cały czas coś zmienialiśmy. Ostatecznie zdecydowaliśmy się na niewielką uroczystość.

Ślub ma być skromny i romantyczny, co może nieco dziwić obserwatorów celebrytki, ale ona wyznała, że woli pieniądze przeznaczyć, na przykład na podróże. Marietta wyznała, że marzy, aby ten dzień był wyjątkowy, co nie dziwi, bo chyba każda panna moda ma podobne pragnienia.

Zależało nam na swobodnym, prostym, może nawet nieco rustykalnym stylu. Ma być klasycznie, skromnie i romantycznie. W ogóle nie braliśmy pod uwagę dodatków w stylu glamour, wielkiej sali, przepychu i kryształów – wyznała.

Zdradziła także, jaką sukienkę ostatecznie wybrała, chociaż myśli jeszcze, żeby zafundować sobie drugą kreację.

Całe życie myślałam, że na ślub wybiorę dla siebie suknię o kroju syrenki. Jednak ten typ kreacji jest bardzo wymagający jeśli chodzi o figurę i trzeba się bardzo pilnować podczas samej uroczystości. Zdecydowałam się na typową „księżniczkę”, ale nie ukrywam, że zastanawiam się też nad drugą suknią – powiedziała Marietta w wywiadzie.

Marietta nie planuje zaprosić na wesele osób poznanych w Hotelu Paradise.

Nie wiem, czy ktoś pojawi się na ślubie. Nie przewiduję też nikogo z programu na weselu, ale z pewnością pojawi się parę osób ze świata Instagrama – mówiła w rozmowie z Co za Tydzień.

Czekamy na relację z przygotowań i z samego wesela.

Poniżej przypominamy także rozmowę Marietty z reporterką Jastrząb Post, gdzie opowiedziała o planach powiększenia rodziny.


Marietta Witkowska i Patryk Świdowski

Marietta Witkowska i Patryk Świdowski

Marietta Witkowska | fot. Paweł Wodzyński

Marietta Witkowska | fot. Paweł Wodzyński

Marietta Witkowska

Marietta Witkowska

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×