Marietta Witkowska wybrała już imię dla córeczki. Zdradziła nam, jak nazwie swoją pociechę

Marietta Witkowska o związku i imieniu dla córki

Marietta Witkowska o związku i imieniu dla córki

Marietta Witkowska znowu jest zakochana. Zwyciężczyni pierwszej edycji Hotelu Paradise na jednej z ostatnich branżowych imprez zadebiutowała u boku swojego partnera. W rozmowie z reporterką Jastrząb Post opowiedziała więcej o ich związku, a także o imieniu dla córki. Szykuje się do roli mamy?

Marietta Witkowska w show-biznesie znalazła się dzięki udziałowi w programie Hotel Paradise. Pojawiła się w pierwszej edycji popularnego randkowego reality show, gdzie szybko zdobyła sympatię widzów. Na wyspie Bali, gdzie wówczas nagrywany był format, spędziła kilka tygodni. Szybko zjednała sobie sympatię widzów, ale spotkała także miłość. Jej partnerem został Chris Ducci. Zakochanym udało się dojść do finału i wygrać program.

Marietta i Chris pielęgnowali swoje uczucie także po powrocie do Polski. Wyglądali na szczęśliwych, a ich relacja na bardzo poważną. Mówili nawet o dzieciach. Nieoczekiwanie po kilku miesiącach para się rozstała. Zwyciężczyni Hotelu Paradise przez jakiś czas była singielką. Wiadomo jednak, że jej serce jest już zajęte.

Marietta Witkowska wybrała imię dla córki

Marietta w końcu odnalazła szczęście w miłości. Celebrytka jest bardzo aktywna na Instagramie, na którym od jakiegoś czasu pojawiał się tajemniczy mężczyzna. Dopiero kilka tygodni temu zakochani postanowili przestać ukrywać swój związek, pojawiając się razem na premierze książki Saga Niewoli Aldony Wleklak.

Na czerwonym dywanie Witkowska pozowała u boku przystojnego Patryka. W rozmowie z reporterką Jastrząb Post zakochana zdradziła nieco więcej o ich relacji:

Pomimo krótkiego czasu, to stały i poważny związek. Bardzo szybko razem zamieszkaliśmy, jest bardzo poważnie. Wciąż w to nie wierzę, ale jestem mega szczęśliwa. Wszystko idzie w dobrym kierunku. Z tą córką to jeszcze bym tak nie szalała, ale jest naprawdę fajnie.

Ma już wybrane imię dla córki:

Jak byłam małą dziewczynką i oglądałam „Witch. Czarodziejki”, to zawsze podobało mi się imię Kornelia. Teraz tych Kornelii jest troszeczkę więcej, więc nie wiem. Ale to zawsze była moja pierwsza myśl – Kornelia.

Cała rozmowa poniżej.


Marietta Witkowska z nowym partnerem

Marietta Witkowska z nowym partnerem

Marietta Witkowska z nowym partnerem

Marietta Witkowska z nowym partnerem

Marietta Witkowska – Mister Polski 2020 półfinał

Marietta Witkowska – Mister Polski 2020 półfinał

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×