Szukaj

Maria Winiarska o ciąży Zosi Zborowskiej. Już odlicza dni do narodzin wnuka. Ma tylko jedno zmartwienie

Zofia Zborowska

Zofia Zborowska

Zosia Zborowska spodziewa się swojego pierwszego dziecka. Mama aktorki zdradziła, jaką będzie babcią. Jest tylko jedna rzecz, która spędza jej sen z powiek. 

Zosia Zborowska spodziewa się swojego pierwszego dziecka. Aktorka znana widzom doskonale z serialu Barwy Szczęścia na samym początku ciąży ukrywała swój odmienny stan. Dopiero gdy jej krągłości były już mocno widoczne, postanowiła obwieścić radosną nowinę w towarzystwie swojego męża.

Na jej profilu na Instagramie pojawiło się zdjęcie, na którym mogliśmy zobaczyć jej brzuszek w całej okazałości. Małżonkowie o wszystkim postanowili opowiedzieć w zabawny sposób. Przygotowali dla internautów ciekawy rebus. Andrzej Wrona stanął z dwoma workami wypełnionymi lodem, a Zosia wskazała na swój brzuch. Nawiązali w ten sposób do znanego przeboju Vanila Ice – Ice ice baby. Internauci nie mieli problemu z rozwiązaniem tej zagadki i szybko zasypali przyszłych rodziców gratulacjami.

Zosia od czasu, gdy poinformowała o ciąży, chętnie opowiada o swoim odmiennym stanie i zdradza internautom, jak przebiega jej ciąża. Podczas jednego z badań okazało się, że cierpi na choroby, o których wcześniej nie miała pojęcia.

Maria Winiarska o opiece nad dzieckiem Zosi Zborowskiej

Zosia Zborowska jakiś czas temu wyznała, że będąc na rutynowych badaniach lekarka zdiagnozowała u niej trombofilię. Wrodzona nadkrzepliwość krwi może być niebezpieczna dla dziecka, dlatego gwiazda regularnie musi przyjmować zastrzyki rozrzedzające krew:

Została u mnie zdiagnozowana choroba krwi przez moją wspaniałą panią doktor. Mam turbo farta, że ona to odkryła, bo nie wiem, jak by to się mogło skończyć. Sprawdźcie sobie w Internecie, co to jest trombofilia lub zespół antyfosfolipidowy i zbadajcie, czy macie coś takiego, czy nie. Trombofilia to jest wrodzona choroba, a zespół antyfosfolipidowy jest czymś nabytym – mówiła na Instastory.

Matka aktorki, Maria Winiarska, już nie może się doczekać, aż jej córka powita na świecie upragnione dziecko:

Ja to się boję, że się pobijemy z mamą Andrzeja, bo wiem, że i ona jest gotowa zawsze pomóc Zosi i synowi. Pewnie obie będziemy obecne przy nich, aż do momentu, gdy nas pogonią – mówiła w rozmowie z Faktem.

Przyszła babcia chce być wsparciem, ale nie ma zamiaru jednak wtrącać się w wychowanie maluszka. Zależy jej jedynie na tym, by dziecko było zdrowe:

Nie będę się wtrącać w wychowanie wnuka lub wnusi. Dla mnie na chwilę obecną najważniejsze jest, żeby dziecko było zdrowe – mówi Maria Winiarska w Na żywo.

Nie pozostaje nam nic innego, jak życzyć przyszłej mamie dużo zdrowia i czekać na szczęśliwe rozwiązanie.


Zofia Zborowska jest w ciąży

Zofia Zborowska jest w ciąży

Zosia Zborowska i Maria Winiarska

Zosia Zborowska i Maria Winiarska

Maria Winiarska i Zosia Zborowska na Instagramie

Maria Winiarska i Zosia Zborowska na Instagramie

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×