Margaret w pierwszym wywiadzie po powrocie do show-biznesu. Z uśmiechem i w mini wyglądała świetnie

Margaret Pytanie na Śniadanie

Margaret Pytanie na Śniadanie

Jakiś czas temu Margaret dosłownie z dnia na dzień zniknęła z życia publicznego. Na szczęście piosenkarka zdecydowała się wrócić. Dziś była porannym gościem w Pytaniu na Śniadanie. Co powiedziała?

Margaret jest autorką wielu hitów. Jej wielka kariera trwała w najlepsze, gdy to nagle artystka z dnia na dzień postanowiła przystopować i ogłosiła na swoim koncie społecznościowym, że bierze sobie wolne od show-biznesu. Napisała wtedy długą wiadomość do fanów, w której poinformowała o przerwie od pracy. Gwiazda podjęła trudną dla wielu decyzję.

Margaret wróciła po przerwie

Urlop od mediów dotyczył także jej profilu. Piosenkarka od grudnia przestała udostępniać jakiekolwiek posty. Powróciła na Instagram w marcu, kiedy to opublikowała krótkie wideo z oświadczeniem oraz ogromną prośbą do fanów. Margaret została zaproszona do wzięcia udziału w Rak’n’Roll Music przez fundację wspierającą walkę z rakiem. Odniosła się także do ostatniego, tak popularnego gestu, jaki został wykonany w stronę onkologii. Gwiazda obiecała, że napisze piosenkę, jak ubiera się 100 tysięcy.

Wokół onkologii było ostatnio sporo o gestach! Pokaz faka rakowi ! Deal jest prosty – mamy 2 tygodnie na uzbieranie 100k dla @fundacjaraknroll, a ja w tym czasie wchodzę do studia I pisze piosenkę ! Umowa stoi? @fundacjaraknroll

Powrót Margaret: wizyta w Pytaniu na Śniadanie

Okazuje się, że Margaret już na dobre powróciła do mediów. Dziś młoda artystka wzięła udział w porannym programie telewizji śniadaniowej Pytanie na Śniadanie. Pojawiła się tam, by udzielić wywiadu i wytłumaczyć się ze swojej nieobecności. Podczas trwania programu piosenkarka ogłosiła swój powrót i nagłośniła informacje dotyczące wyzwania, jakie otrzymała od fundacji Rock’n’Roll. Zwróciła się także na wizji do swoich fanów:

Drodzy Państwo do 18 marca zbieramy pieniążki na fundację Rock’n’Roll. Ja z tego tytułu przygotowuję już piosenkę, jest to swojego rodzaju podziękowanie dla Was za wasze szczodre portfele. Dlatego niech będą szczodre! – powiedziała w programie Margaret.

Piosenkarka jest niezwykle zaangażowana w projekt i oddaje mu swoje całe serce. Zapytana o klimat piosenki, jaki przygotowuje dla fanów, odpowiedziała:

Będzie to piosenka o kobietach, o ich sile, o relacjach między kobietami, bo są one różne. Kobieta kobiecie nie zawsze jest bliska. Trochę sisterhood, ale bardzo pozytywnie. Będzie energia.

Margate w Pytanie na Śniadanie: jak wyglądała?

Podczas wizyty w studiu programu Pytanie na Śniadanie uśmiech nie schodził z twarzy Margaret. Widać było, że urlop wpłynął bardzo pozytywnie na jej samopoczucie. Ubrana w obcisłą mini sukienkę z golfem, wyeksponowała swoją nienaganną figurę. Artystka zdecydowała się na wyprostowane, rozpuszczone włosy, a jako dodatki wybrała długie, wiszące kolczyki z symbolami dolarów. Na nogach miała przezroczyste szpilki na wysokim obcasie, zdecydowała się także wystąpić bez rajstop. Paparazzi przyłapali ją, gdy wychodziła ze studia po nagraniach. Piosenkarka posyłała fotografom gorące uśmiechy.


Margaret - Pytanie na Śniadanie

Margaret - Pytanie na Śniadanie

Margaret - Pytanie na Śniadanie

Margaret - Pytanie na Śniadanie

Margaret - Pytanie na Śniadanie

Margaret - Pytanie na Śniadanie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×