Szukaj

Mandy Moore o początkach ciąży. „Byłam bardzo chora”. Zdobyła się na szczere wyznanie

Mandy Moore

Mandy Moore

Mandy Moore jest w ciąży. W nowym wywiadzie opowiada o dolegliwościach, jakie towarzyszyły jej w pierwszych miesiącach. 

Dwa lata temu Mandy Moore stanęła na ślubnym kobiercu. W tajemnicy przed mediami i jedynie w gronie najbliższych osób poślubiła Taylora Goldsmitha. Uroczystość odbyła się w domu aktorki w Los Angeles. Zakochani powiedzieli sobie „tak” tuż po zachodzie słońca. Wśród gości znalazł się życzliwy informator, który w zagranicznej prasie opowiedział o szczegółach uroczystości:

To było intymne podwórkowe wesele w domu Mandy, które zaczęło się tuż po zachodzie słońca w niedzielę wieczorem. Klimat był wyjątkowy, a para młoda wpatrzona w siebie jak w obrazek. (…) W domu Mandy stanął ołtarz ozdobiony kwiatami i kolorowymi dywanami. Całość stworzyła piękną kompozycję. Dekoracje utrzymane były w stylu boho. – podawał poral E!News.

Mandy Moore jest w ciąży. Jak czuła się w pierwszych miesiącach?

Od momentu ślubu gwiazdy Szkoły uczuć minęły dwa lata. W tym czasie aktorka zdążyła zajść w ciążę, o czym poinformowała swoich fanów w social mediach. To właśnie tam udostępniła m.in. zdjęcia zrobione podczas People’s Choice Awards 2020. Na galę wybrała kreację, która pięknie podkreśliła jej duży brzuszek.

Na temat ciąży Mandy Moore wypowiedziała się też w jednym z ostatnich wywiadów. W programie The Jess Cagle Show ujawniła, że chociaż nie narzekała, że przez pandemię musi zostać w domu, jest podekscytowana powrotem do służbowych zobowiązań:

Nie narzekałam na to, że muszę zostać w domu. Jestem trochę typem domownika, więc nie było to dla mnie bardzo trudne. Od niedawna jestem żoną. Jeszcze nie mamy dzieci, nie mamy więc dużej odpowiedzialności.

Aktorka dodała, że bardzo się cieszy, że wkrótce zostanie mamą. Pierwszych tygodni ciąży nie wspomina jednak najlepiej:

Czuje się bardzo szczęśliwa. Na początku źle znosiłam ciążę. Byłam bardzo chora, ale byłam w domu. Nie wiem, jak inne kobiety to robią. Przez długi czas gdy tylko się obudziłam, już źle się czułam. Nie mogłam jeść, zgubiłam kilka kilogramów. Po prostu cały dzień spędzałam w łóżku. […] Na szczęście to się skończyło i jest teraz znacznie lepiej. Poza tym czuję, że odzyskałam energię i czuję się dobrze.

Mandy Moore ujawniła, że termin porodu wyznaczony ma na początek stycznia.


Mandy Moore o swojej ciąży

Mandy Moore o swojej ciąży

Mandy Moore o swojej ciąży

Mandy Moore o swojej ciąży

Mandy Moore o swojej ciąży

Mandy Moore o swojej ciąży

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×