Mama Izabelli Krzan odradza jej macierzyństwo. Podała córce ważne powody, dla których nie powinna planować powiększenia rodziny

Izabella Krzan

Izabella Krzan

Izabella Krzan zwierzyła się z życia prywatnego. Pierwszy raz wspomniała o macierzyństwie. Dlaczego mama odradza jej posiadanie dzieci. Wszystko wyjaśniła w rozmowie z tygodnikiem. 

Izabella Krzan w 2016 roku zdobyła tytuł Miss Polonia. Długo nie musiała czekać na kolejne propozycje ze świata show-biznesu. Zaczęła także próbować swoich sił przed kamerami. Po tym, jak Marzena Rogalska pożegnała się z TVP, Iza dołączyła do grona prowadzących poranny program Pytanie na śniadanie. Partneruje jej Tomasz Kammel, z którym świetnie się dogaduje. Gwiazda w mig zyskała sympatię widzów i jest obecnie jedną z najchętniej oglądanych gwiazd Telewizji Polskiej.

Poza pracą w show-biznesie, która rozwija się bardzo prężnie, ma też udane życie prywatne. Jest w szczęśliwym związku, ale jej wybranek nie pojawia się razem z nią na czerwonym dywanie.

Związana jest z Dominikiem Kowalskim, którego chętnie pokazuje w swoich social mediach. Mężczyzna ma w Warszawie własną pracownię projektową. Swój talent najwyraźniej odziedziczył po ojcu, który jest znanym rzeźbiarzem i krytykiem sztuki.

Mama Izabelli Krzan odradza jej macierzyństwo. Dlaczego?

Iza nie ukrywać swoich uczuć, a wywiadach porusza czasami temat swojego związku. Wiadomo, że relacje z Dominikiem traktuje niezwykle poważnie i myślą o wspólnej przyszłości.

Dominik jest teraz nierozerwalną częścią mojego życia. Powiem więcej, w jakiś sposób stał się częścią mnie. Nie tylko spędzamy razem dużo czasu, ale też dużo podróżujemy. Ostatnio byliśmy na Malediwach. Czymś naturalnym i oczywistym jest dla mnie, że jeżeli na swoim prywatnym koncie na Instagramie pokazuję swoje życie, to Dominika nie może tam zabraknąć – wyznała w rozmowie z Faktem.

Prowadząca śniadaniówkę nie pochwaliła się jeszcze pierścionkiem zaręczynowym ani planami związanymi ze ślubem. Ostatnio jednak poruszyła temat dzieci. Okazuje się, że jej mama odradza jej macierzyństwo. Kobieta opiekuje się już starszymi wnukami i nie wyobraża sobie aktualnie kolejnego maluszka w rodzinie.

Mama wprost mi powtarza: „Iza, nie planuj teraz dzieci, bo ja mam już dwa maluchy i nie dam rady zająć się kolejnym” – przekazała Iza w rozmowie z Twoim Imperium.

Iza jednak wyznała, że jeszcze ma czas na powiększenie rodziny i jak na razie nie śpieszy się z decyzją o dzieciach.


Izabella Krzan z mamą

Izabella Krzan z mamą

Izabella Krzan i jej partner Dominik | fot. Instagram.com/izabellakrzan

Izabella Krzan i jej partner Dominik | fot. Instagram.com/izabellakrzan

Izabella Krzan z partnerem

Izabella Krzan z partnerem

Komentarze

 • Gość byly widz TVP pisze:

  Gdzie sie podzial moj komentarz–JASTRZABKU?

 • Gość pisze:

  Jak inni na kaźdym portalu więc nie chcę ale musze 5 się wychowało to 10 się wychowa a po komunii moźe teściowa iść na cmentarz ale dopiero po komunii ha ha i to tyle

 • Gość pisze:

  A kiedy pyza pokaże mamusie, Krzan i Tomaszewska już to zrobiły, obie mają piękne matki i po nich urode

  • Gość byly widz TVP pisze:

   P.IZUNIU wraz z narzeczonym——-pozdrawiam Was serdecznie,jestescie piekna, mloda para.ZAREZYGNOWALISMY z TVP—–jednak Pania i dziennikarza P.CAMMELA zawsze jak prowadzicie ”Pyt.na sn”—OGLADAMY.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×