Szukaj

Ciężarna Małgosia z „Rolnika” pokazała zdjęcie ze szpitala! Zdradziła płeć i imię dziecka

Małgorzata z Rolnik szuka żony w klinice

Małgorzata z Rolnik szuka żony w klinice

Małgosia z programu Rolnik szuka żony w klinice

Małgosia Borysewicz pokazała zdjęcie ze szpitala. Gwiazda programu Rolnik szuka żony nie trafiła jednak na salę porodową, a jedynie odbyła wizytę kontrolną. Przy okazji zdradziła płeć i imię dziecka.

Małgosia i Paweł z programu Rolnik szuka żony chętnie dzielą się swoim szczęściem w mediach. Para najpierw skrupulatnie relacjonowała swój ślub i wesele, a później pochwaliła się wieściami o wspólnym dziecku, które na początku roku pojawi się na świecie. Wiemy już, że Borysewicz urodzi chłopca, dla którego wybrała imię Ryszard.

Ostatnio rolniczka trafiła do kliniki, z której pokazała zdjęcie. Post wywołał poruszenie na Instagramie. Na szczęście Małgosia poinformowała swoich fanów, że jej wizyta u lekarza nie była związana z porodem:

Przekopałam się do miasta, nie jest źle. Nie, nie rodzę – uspokoiła swoich obserwatorów.

Wygląda więc na to, że na narodziny maleństwa trzeba będzie jeszcze trochę poczekać przynajmniej kilka dni. Przypomnijmy, że jego przyszli rodzice poznali się na planie programu. Połączyło ich tak silne uczucie, że w imię miłości mężczyzna po zakończonym programie przeprowadził się na wieś, gdzie od lat mieszka Małgosia:

Wiadomo, ze nasze początki były trudne, momentami nawet śmieszne gdy uczyliśmy się wspólnie pracy na wsi bo wiadomo, że Paweł z życiem wiejskim i pracą nie miał nic wspólnego wcześniej, ale to w żaden sposób nam nie przeszkadzało. Myślę, że jak się kocha drugiego człowieka to daje się mu szansę na każdej płaszczyźnie i potrzeba trochę czasu, żeby te dwa światy się połączyły – przyznała gwiazda reality-show.

Jak myślicie, czy dobrze odnajdą się w nowych rolach?

Kolejny uczestnik programu „Rolnik szuka żony” bierze ślub. Mamy zdjęcia jego uroczej partnerki

Małgosia z „Rolnika” zafundowała sobie sylwestrową metamorfozę! Z taką fryzurą zostanie królową balu!

Grzesiek i Ania wreszcie pokazali twarz ślicznego synka. Fani „Rolnika” czekali na ten moment aż dwa lata


Małgosia z

Małgosia z "Rolnik szuka żony" w klinice

Dawid z

Dawid z "Rolnik szuka żony" bierze ślub

Małgosia z programu

Małgosia z programu "Rolnik szuka żony" pokazała ciążowe krągłości

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×