Małgosia z „Rolnika” dopiero co urodziła, a już wróciła do formy. Jej sylwetka powaliła fanów na kolana

Małgosia Borysewicz z Rolnik szuka żony

Małgosia Borysewicz z Rolnik szuka żony

Małgosia Borysewicz niespełna trzy miesiące temu po raz drugi została mamą. Gwiazda Rolnik szuka żony, wskoczyła w obcisły strój i wspólnie z mężem zaczęła ćwiczyć. Pokazała, jak wygląda jej ciało po porodzie.

Małgosia Borysewicz stała się sławna dzięki udziałowi w programie Rolnik szuka żony. Zgłosiła się do niego, aby znaleźć partnera na resztę życia. Rolniczka otrzymała wiele listów, lecz to jeden przykuł jej uwagę. Jego autorem był Paweł Borysewicz. Gwiazda zaprosiła mężczyznę na swoje gospodarstwo i już od pierwszych chwil zaczęło rodzić się między nimi uczucie. Dwa lata temu para postanowiła wziąć ślub.

Są bardzo zgodnym małżeństwem. Paweł przeprowadził się na wieś, aby wspólnie z żoną prowadzić gospodarstwo. Małżonkowie doczekali się dwójki dzieci: niespełna dwuletniego Rysia i trzymiesięcznej Blanki.

Małgosia Borysewicz pokazała, jak wygląda jej ciało po drugim porodzie

Od porodu minęły niespełna trzy miesiące, a Małgosia działa na pełnych obrotach. Niemal całą ciążę pracowała wspólnie z mężem w gospodarstwie.

Nie wiem czy mogę, wiem że póki co czuję się na tyle ok, że pracuję. Co prawda w trybie raz dziennie, ale aktywna. Mam takie szczęście, że trafiam na lekarzy, którzy nie każą mi leżeć – oby tak pozostało – napisała pod jednym ze zdjęć.

Kilka miesięcy po porodzie podjęła decyzję, że chce wrócić do dawnej figury. Właśnie na swoim profilu na Instagramie poinformowała, że wspólnie z mężem rozpoczynają treningi:

W sobotę zaczęliśmy wspólnie z @paulo_borysewicz treningi, choć na pewno razem nie będziemy zawsze mogli ćwiczyć ze względów logistycznych, chcemy zrobić coś dla siebie. Każdego dnia gonimy, pędem przemierzamy nasze cele, pracujemy owszem fizycznie, ale to nie to samo.

Gwiazda opublikowała zdjęcie, na którym dokładnie widać, jak wygląda po drugim porodzie. Rolniczka ma na sobie obcisłe legginsy i top, który odsłania brzuch. Małgosia wygląda obłędnie! Po dodatkowych kilogramach z czasu ciąży nie został żaden ślad.

Uczestniczka programu Rolnik szuka żony zdradziła, jak wyglądają jej treningi. To bardzo ważne, aby w tak krótkim czasie od porodu wykonywać odpowiednio dobrane ćwiczenia:

Podczas ćwiczeń odkrywam partie ciała, które nie były aktywne. Trening siłowy pod okiem @osrodek_rozwoju_sportowca póki co jest bardzo przyjemny. Być może dlatego, że od porodu minął czas taki a nie inny (dyplomatycznie wybrnęliśmy z tematu porodu, sposobu rozwiązania , terminów. Myślę, że tego ode mnie tak naprawdę nie oczekujecie) i ćwiczenia są dobrane indywidualnie pode mnie. Sama bałabym się ruszyć nogą. Nie wrzucam tego zdjęcia, by pokazać jak to wróciłam (nie) do formy, jestem na początku ćwiczeń i za jakiś czas sobie porównamy efekty. Po prostu cieszę się, że w końcu zrobiłam coś dla swojego zdrowia, nie tylko sylwetki ale też samopoczucia. Nie dla kogoś, a dla mnie, to już progres. Grunt to zacząć, potem jakoś będzie.

Gosia otrzymała mnóstwo pozytywnych komentarzy, w których fani podziwiają jej zgrabną sylwetkę oraz motywują ją do dalszej pracy nad sobą:

  • Gosiulka, ty już super wyglądasz!!!! Co to będzie za jakiś czas?
  • Już wyglądasz fantastycznie, a będzie jeszcze piękniej. Powodzenia!
  • Super! Na pewno dacie radę! Grunt to robić coś dla siebie, a sama wiem, że przy dwójce maluszków (taka sama różnica wieku jak u Ciebie) jest bardzo ciężko, powodzenia, trzymam kciuki.
  • Wow! Tak wyglądać półtora miesiąca po porodzie, gratuluje i życzę przede wszystkim zdrowia i energii, to jest priorytet.

Trzymamy kciuki za Małgosię i Pawła, aby jak najszybciej udało im się osiągnąć wymarzoną formę.

Przypomnijmy, jak gwiazda Rolnika wyglądała na finiszu ciąży:


Małgosia Borysewicz, Rolnik Szuka Żony

Małgosia Borysewicz, Rolnik Szuka Żony

Małgosia Borysewicz, Paweł Borysewicz, Rolnik Szuka Żony

Małgosia Borysewicz, Paweł Borysewicz, Rolnik Szuka Żony

Małgosia Borysewicz, Paweł Borysewicz, Rolnik Szuka Żony

Małgosia Borysewicz, Paweł Borysewicz, Rolnik Szuka Żony

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×