Szukaj

Media sugerują, że Małgorzata Socha ma koronawirusa. Nowe, wymowne zdjęcie uciszy plotki?

Małgorzata Socha

Małgorzata Socha

Małgorzata Socha na Instagramie dodała nowe zdjęcie, które pokazuje, że ma sporo na głowie. Internauci wykorzystali okazję i zaczęli zadawać pytania odnośnie ostatnich doniesień mediów na temat koronawirusa na planie Przyjaciółek. Co piszą?

Chociaż epidemia koronawirusa w Polsce trwa nadal, rząd złagodził większość z obostrzeń. Dzięki temu aktorzy i producenci wrócili na plany seriali, filmów i innych produkcji. Jak informuje Fakt, nie wszystkim udało się uniknąć zakażenia. Informator donosił, że gwiazda Przyjaciółek jest wśród zarażonych:

Na razie plan zawieszono do końca tygodnia. Wszyscy, którzy pracują w Przyjaciółkach, muszą się teraz przebadać na obecność koronawirusa. W czwartek powinniśmy już wiedzieć, czy ktoś zaraził się od naszej gwiazdy, kiedy i w jakim składzie ewentualnie będziemy mogli wrócić na plan – zdradziła w rozmowie z tabloidem osoba z produkcji.

Główne role grają w nim wielkie gwiazdy – Małgorzata Socha, Magdalena Stużyńska, Joanna Liszowska i Anita Sokołowska. Żadna z nich niestety nie chce się na ten temat wypowiadać. Plotki skomentował za to reżyser serialu. Na łamach Rzeczpospolitej powiedział:

Na razie wszyscy jesteśmy przerażeni. Wciąż panuje pandemia, a mam wrażenie, że ludzie o tym zapominają. Wszyscy podpisaliśmy zobowiązanie, że w trakcie zdjęć nie przyjdziemy do pracy z objawami choroby i zachowamy szczególną ostrożność. Że nie będziemy w tym czasie uczestniczyć w dużych zgromadzeniach, chodzić na imprezy czy na siłownię. Pracujemy w maskach, dezynfekujemy ręce, przestrzegamy wszelkich zasad. Niestety, obserwuję, że aktorzy, którzy przecież nie mogą występować przed kamerą w maseczkach, często żyją dość swobodnie, nie zachowując reguł bezpieczeństwa – „Rzeczpospolita” cytuje reżysera serialu.

Małgorzata Socha pozuje z synkiem

Gala podaje, że Socha jest tą aktorką, u której wykryto koronawirusa. Taką informację przekazała portalowi osoba z planu serialu. O tym, że takie głosy się pojawiają, informuje także WP. W jednym z artykułów czytamy:

Reżyser polsatowskiego serialu „Przyjaciółki” potwierdził, że osoba z obsady zaraziła się koronawirusem. Choć nie podaje, kto to, krążą plotki, że na COVID-19 zachorowała Małgorzata Socha.

Chociaż gwiazda tego nie skomentowała, dodała nowe zdjęcie na Instagramie. Pokazuje, że ma sporo na głowie. Pozuje z synkiem, Stasiem, z którym spędza czas. W opisie zdradza, że już od rana poświęcają się zabawie. Nie zdążyła się nawet przebrać, a chłopiec już miał dla nich plan na dalszą część dnia:

Co mama ma na głowie?? Tutaj akurat Stasia. Dzisiejszy dzień zaczynamy od… zabawy!!! Nawet się człowiek z piżamy nie zdąży przebrać

Internauci w komentarzach postawili mnóstwo wpisów, w których proszą aktorkę, by odniosła się do plotek:

  • Mogłaby Pani odnieść się jakoś do plotek o koronawirusie, którego rzekomo pani ma? :/ Bo ludzie szaleją.
  • Małgosiu nie wiem, czy masz koronawirusa, ale masz wspaniałe dzieci! Trzymaj się!
  • To prawda ze Pani się zaraziła ? Jak się Pani czuje ? Mocno przytulam i ściskam.

Gwiazda nie zareagowała na żaden ze wpisów. Czy aby jednak osoba, która zmaga się z chorobą, wyglądałaby tak dobrze i promiennie? Uśmiech na jej twarzy zdaje się zaprzeczać doniesieniom serwisów plotkarskich.


Małgorzata Socha komentuje plotki o stanie zdrowia

Małgorzata Socha komentuje plotki o stanie zdrowia

Małgorzata Socha wybrała się na Mazury

Małgorzata Socha wybrała się na Mazury

Małgorzata Socha

Małgorzata Socha

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×