Szukaj

Małgorzata Rozenek kupiła torebkę pasującą do wózka Henia. Kosztowała niemało, ale liczy się efekt

Małgorzata Rozenek - torebka

Małgorzata Rozenek - torebka

Małgorzata Rozenek zawsze jest stylowa. Właśnie sobie sprawiła torebkę, która idealnie pasuje do wózka Henia. Zobaczcie, jak cudnie wygląda.

Małgorzata Rozenek stosunkowo niedawno po raz trzeci została mamą. Powitała na świecie Henia, pierwsze dziecko Radosława Majdana. Dwa tygodnie po porodzie wróciła do pracy na planie Projektu Lady, bierze udział w eventach, udziela wywiadów. W rozmowie z Jastrząb Post zdradziła, że pojawienie się malucha dopełniło rodzinę:

Pojawienie się dziecka bardzo zmienia życie i wszystko to, co się dzieje. U nas też się zmieniło, ale to bardzo dopełniło naszą rodzinę. Jesteśmy szczęśliwi, bo Henryk wniósł bardzo dużo radości i czujemy, że nasza rodzina jest taka kompletna, pełna. Mamy trzy psy, troje dzieci. Ta trójka jest dla nas bardzo szczęśliwa – powiedziała w wywiadzie dla Jastrząb Post.

Henio też w krótkim czasie stał się gwiazdą Instagrama. Niemal codziennie możemy go podziwiać w social mediach rodziców. Fani rozpływają się nad nim, bo maluch jest przesłodki. A jego mama, zawsze modna, podziwiana jest przy okazji za dobry gust i wyczucie trendów. Nie mogłoby więc być inaczej, niż to, że nawet torebkę dopasowała do wózka synka i teraz mogą spacerować w najlepszym stylu.

Małgorzata Rozenek dopasowała torebkę do wózka synka

W najnowszym poście Małgorzata Rozenek zastanawia się nad rolą torebki w życiu kobiety. Przy okazji widzimy jej nową zdobycz. Piękna, pikowana, biała, z najnowszej kolekcji znanej marki, świetnie pasuje do wózka Henia. Przypadek? Znając Perfekcyjną, raczej nie.

Znacie to? Pokaż mi swoją torebkę, a powiem ci kim jesteś?  Taka jest prawda… Każda z nas (szczególnie Mamy) noszą ze sobą wszystko. Ja też I wszystko wydaje się ważne, nawet zestaw małego dentysty. Macie swoje ulubione torebki?

View this post on Instagram

Znacie to? Pokaż mi swoją torebkę, a powiem ci kim jesteś? 👜💼😃😘 Taka jest prawda… Każda z nas (szczególnie Mamy😉) noszą ze sobą wszystko. Ja też 🤪I wszystko wydaje się ważne, nawet zestaw małego dentysty 😂 Macie swoje ulubione torebki? Ja mam ostatnio dwie, od @batyckiofficial, czyli EMMA i MAMMA. Chcecie konkurs?😀 Wystarczy, że polajkujesz to zdjęcie, zaczniesz followować profil @batyckiofficial 💝 a w komentarzu pod zdjęciem oznaczysz trzech znajomych, którym Twoim zdaniem przydałaby się większa torba. Do wygrania właśnie dwa torebki MAMMA. 🏆🥇 Wyniki podamy już w najbliższa niedzielę po godzinie 20:00

A post shared by Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek) on

Biała torebka, która tak idealnie wybrała, że pasuje do wózka Henia, kosztuje na stronie firmy Batycki 1599 złotych. Rozenek pochwaliła się także inną, nową zdobyczą. Za niebieskie cudo ze zdjęć, trzeba zapłacić nieco mniej, bo 899 złotych.

A wy, jakie macie torebki i czy mieści się w nich wszystko? Co mówią o waszej osobowości?


Małgorzata Rozenek - torebka dopasowana do wózka Henia

Małgorzata Rozenek - torebka dopasowana do wózka Henia

Małgorzata Rozenek - torebka dopasowana do wózka Henia

Małgorzata Rozenek - torebka dopasowana do wózka Henia

Małgorzata Rozenek - torebka dopasowana do wózka Henia

Małgorzata Rozenek - torebka dopasowana do wózka Henia

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×