NewsyMałgorzata Rozenek znalazła opiekunkę dla Henia. To był szybki casting

Małgorzata Rozenek znalazła opiekunkę dla Henia. To był szybki casting

Małgorzata Rozenek
Małgorzata Rozenek
Zuza Maciejewska

18.06.2020 09:00, aktual.: 18.06.2020 13:12

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan bardzo długo starali się, by zostać rodzicami. Pod koniec zeszłego roku poinformowali, że jedna z prób zakończyła się sukcesem. Po wielu tygodniach oczekiwania małżonkowie powitali na świecie synka, Henia. Pierwsze zdjęcia maluszka pojawiły się w sieci chwilę po porodzie.

Małgorzata Rozenek wybrała opiekunkę dla dziecka. Kogo?

Małgorzata Rozenek już będąc w ciąży mówiła, że planuje urlop macierzyński, w którego czasie skupi się na dziecku. Flesz donosił, że spędzi go z bliskimi w domu rodzinnym, który znajduje się 100 kilometrów od Warszawy. Fakt podaje, że małżonkowie pojadą tam już za kilkanaście dni. Informator tabloidu nie ma wątpliwości, że to idealne miejsce, by przyzwyczaić się do nowej sytuacji:

Chcą odpocząć na łonie natury. Rodzice Gosi mają wielki dom na pustkowiu z pięknym ogrodem, a dookoła jest las. Lepszych warunków na pierwsze tygodnie z dzieckiem nie można sobie wymarzyć - mówi tabloidowi przyjaciel Rozenek.

Dom rodzinny Rozenek uwielbiają jej starsi synowie, którzy na nudę nie mogą narzekać. Mają swój domek na drzewie, w którym lubią spędzać czas. To jednak nie koniec korzyści, jakie wynikają z odpoczynku w tym miejscu. Mieszka tam osoba, którą Małgosia chce poprosić o pomoc w opiece nad dzieckiem. To był szybki casting:

Gosia cieszy się, że będzie mogła liczyć na pomoc swojej mamy w opiece nad Heniem. Nie chce zatrudniać na razie żadnych niań, a babcia nie może się doczekać momentu, by zająć się wnukiem - dodaje osoba z otoczenia Rozenek.

Małgorzata Rozenek poza Warszawą podobno spędzi dwa tygodnie.

Radosław Majdan Małgorzata Rozenek Henio Majdan - fotelik samochodowy
Radosław Majdan Małgorzata Rozenek Henio Majdan - fotelik samochodowy
Małgorzata Rozenek z synkiem
Małgorzata Rozenek z synkiem
Małgorzata Rozenek - tydzień Henryka
Małgorzata Rozenek - tydzień Henryka
Obraz
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także