Szukaj

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan zaszaleli w identycznych ubrankach! Kto z nich wygląda ładniej?

Małgorzata Rozenek z Radosławem Majdanem w czarnych bluzach

Małgorzata Rozenek pochwaliła się w niedzielne popołudnie słodkim zdjęciem z Radosławem. Małżonkowie pozują w takich samych czarnych bluzach z zabawnymi aplikacjami. Zobacz jak wyglądają.

Małgorzata Rozenek wśród swoich fanek uchodzi za wzór kobiecości oraz ikonę stylu. Nie dziwi to nikogo bowiem piękna gwiazda TVN wygląda na 30 lat, zawsze promienieje optymizmem, ale przede wszystkim jest idealnie ubrana na każdą okoliczność. Na wielkich balach Małgosia wygląda jak prawdziwa królewna, natomiast prywatnie nakładając dopasowany dres, zamienia się w nastolatkę. Wszystkie kreacje perfekcyjnej pan domu wzbudzają ogromne zainteresowanie w sieci oraz są szeroko komentowane na portalach plotkarskich.

Fani Małgorzaty kojarzą swoja idolkę bardziej z kobiecych kreacjach, takich, które odsłaniają jej zjawiskowe kształty. Ostatnio jednak Małgosia zaskoczyła wszystkich i zamiast zmysłowego looku pokazała się w sportowej bluzie. Na zdjęciu jest rownież przystojny Radosław ustrojony w taki sam ciuszek, ale w wersji męskiej.

Całujemy Was  miłej niedzieli – napisała Małgosia

Małżonkowie maja na sobie czarne sportowe bluzy ozdobione zabawnymi aplikacjami. Oboje wyglądają w nich wspaniale, ale oczywiście nie podlega żadnej wątpliwości, że królowa jest tylko jedna.

Fani są zachwyceni perfekcyjnym wyglądem swojej idolki:

  • Cudownie jak zawsze a Małgorzata zjawiskowa
  • Zajebiste bluzy
  • Piękna Małgosia❤️
  • Super bluzy i piękne włosy pani Małgosiu

Zobaczcie jak  słodko Małgosia prezentuje się w dresowej bluzie

Półnaga Małgorzata Rozenek w wybornej formie świętuje Nowy Rok! Pokazała zdjęcia z luksusowych wakacji! Jest i Radosław w samych slipach!

Małgorzata Rozenek skomentowała nie tylko ciążę, ale nawet poród! Trzecie dziecko wywróci jej życie do góry nogami!

Małgorzata Rozenek na wakacyjnym zdjęciu prawie jak Anna Mucha! Ledwo zauważyliśmy jej stringi! Odważnie!

 


Czy Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek tworzą ładną parę?

×