Szukaj

Małgorzata Rozenek zdobyła się na poruszające słowa o ciąży. Przeżyła okropną tragedię

Małgorzata Rozenek w wywiadzie z Agatą Młynarską zdradziła, że poroniła bliźniaczą ciążę. Gwiazda zdobyła się na szczere wyznanie. Jak poradziła sobie z tą tragedią?
Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek

Poród niemowlaka zbliża się wielkimi krokami. Małgorzata Rozenek zabrała się już za kompletowanie wyprawki. Żona Radosława Majdana już po raz trzeci zostanie mamą. Gwiazda nie ukrywa, że ponownie skorzystała z zapłodnienia metodą in vitro.

Małgorzata i Radosław dziś mogą się cieszyć ciążą i porodem, do którego pozostało już niecałe 5 miesięcy, ale w najnowszym wywiadzie z Agatą Młynarską, w studiu Discovery, Rozenek wspomniała trudny czas starań o dziecko. Przydarzył jej się bardzo traumatyczny moment, gdy poroniła ciążę bliźniaczą w 11. tygodniu.

Moja droga do trzeciej ciąży była tak trudna i emocjonalnie wyczerpująca. Najtrudniejszy był moment, jak poroniłam ciążę w prawie 11. tygodniu. Była to ciąża bliźniacza – przyznała aktorka.

Nie jest tajemnicą, że Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan bardzo długo starali się o potomka. Gwiazda nie ukrywa też, że obaj jej synowie z poprzedniego związku z Jackiem Rozenkiem zostali poczęci drogą in vitro. Właśnie dlatego jest niezwykłą orędowniczką tej metody i bardzo wspiera wszystkie pary, które mają trudności z zajściem w ciążę. Sama jest żywym przykładem na to, że nie należy się poddawać.

Fundacja Małgorzaty Rozenek

Aktualnie Małgorzata Rozenek skupia się nie tylko na swojej ciąży, ale także pracuje nad fundacją, która ma pomóc parom mającym problem z niepłodnością. Na dniach ma ruszyć oficjalna strona internetowa. Gwiazda apeluje do kobiet, aby nie zwlekały z macierzyństwem.

Uzyskałam wpis do KRS-u na początku stycznia. Ci ludzie są pozostawieni sami sobie. Mam ogromne doświadczenie, przygotowujemy teraz pierwszy program dotyczący badania AMH. Lada moment rusza strona mojej fundacji. Apeluję o to, by kobiety nie zwlekały z macierzyństwem. Kobieta, która usłyszy złą diagnozę dotyczącą AMH, nie jest w stanie zrobić z tym nic – powiedziała w rozmowie z Agatą Młynarską.

Trzymamy kciuki, żeby wszystko dobrze się zakończyło.


Małgorzata Rozenek na półmetku ciąży

Małgorzata Rozenek na półmetku ciąży

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan w Zakopanem

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan w Zakopanem

Małgorzata Rozenek w ciąży pod siedzibą TVN-u

Małgorzata Rozenek w ciąży pod siedzibą TVN-u

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×