NewsyMałgorzata Rozenek zdradziła największy sekret o ciąży. Nie każda gwiazda zdobyłaby się na takie wyznanie

Małgorzata Rozenek zdradziła największy sekret o ciąży. Nie każda gwiazda zdobyłaby się na takie wyznanie

Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan
Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan
Elwira Szczepańska

18.12.2019 19:10, aktual.: 18.12.2019 21:54

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Małgorzata Rozenek ponownie jest na widelcu wszystkich mediów w kraju. Tym razem powód jest niezwykły – gwiazda spodziewa się trzeciego dziecka. Informacja wypłynęła w niedzielę wieczorem, zaraz po tym, jak Artur Gadowski, na koncercie zespołu IRA, publicznie pogratulował gwieździe i jej mężowi, Radosławowi Majdanowi, że zostaną rodzicami.

Przyszła mama zdążyła już nawet pokazać nagi, lekko zaokrąglony brzuszek. Szybko jednak pożałowała swojej decyzji. Zdjęcia, jakie udostępniła w sieci, błyskawicznie skasowała.

Małgorzata Rozenek - podziękowała klinice za opiekę, dała wskazówki i wsparcie poszukującym pomocy internautom

Nie jest tajemnicą, że Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan dosyć długo starali się o wspólnego potomka. Gwiazda nie ukrywa też, że jej obaj synowie zostali poczęci drogą in vitro. Jest też orędowniczką metody i bardzo wspiera wszystkie pary, które mają trudności z zajściem w ciążę. Jest żywym przykładem na to, że nie należy się poddawać.

W odpowiedzi na zapytania wielu internautów, postanowiła zamieścić na swoim Instagramie bardzo długi wpis, który dotyczy tego, w jaki sposób i gdzie zaszła w trzecią, jakże oczekiwaną ciążę.

Kochani dostajemy od Was bardzo wiele pytań dotyczących kliniki leczenia niepłodności, w której byliśmy pacjentami. To zupełnie zrozumiałe, bo sama szukałam podpowiedzi i informacji gdzie tylko się da. Ponieważ niemożliwym jest odpowiedzenie każdemu osobno, to zrobię to tu. Klinika Leczenia Niepłodności Novum, to miejsce, w którym znaleźliśmy pomoc, na zdjęciu razem z nami jest nasz kochany dr Piotr Lewandowski, założyciel wraz z dr Katarzyną Kozioł wybitną Embriolog tej Kliniki - rozpoczęła wpis.

Dalej mocno skomplementowała załogę i miejsce, w którym została objęta bardzo profesjonalną, ale także ciepłą opieką.

Dr Lewandowski i dr Kozioł to prawdziwi lekarze z ogromną pasją i wiedzą, ale też z cudownym podejściem do pacjenta. Nasz przypadek nie był prosty, wymagał niestandardowego podejścia, cierpliwości i jak się okazało czasu. Nigdy przez te kilka lat nie wątpiliśmy, że jesteśmy pod najlepszą opieką. Laboratorium i infrastruktura medyczna jest na najwyższym światowym poziomie, zresztą klinika często leczy pacjentów z całego świata, bo ludzie, którzy marzą o zostaniu rodzicami, potrafią zrobić bardzo wiele, żeby dotrzeć do miejsca z tak wysoką skutecznością jak Novum. Cały personel to specjaliści ogromnej klasy. Muszę tu wspomnieć o naszym Aniele, dobrym duchu i osobie, która zawsze znajdowała dla nas czas i bez której byłoby dużo trudniej, to Pielęgniarka Położna Anna Wiśniewska.

Przypomniała też, że swoich synów również zawdzięcza metodzie leczenia niepłodności i wspominała, że nigdy nie należy tracić nadziei w walce o potomstwo, jeśli to pragnieniem obojga rodziców.

Moi synowie Stanisław i Tadeusz również przyszli na świat dzięki temu dream teamowi, wspieranemu jeszcze przez dr Wojewódzkiego. Kochani, czasami trzeba zawalczyć o rodzicielstwo, czasem jest tak trudno, że człowiek myśli, że nie ma już siły i właśnie wtedy warto mieć po swojej stronie tak wybitnych specjalistów, bo wtedy jest się pewnym że nie można zrobić już nic więcej, że wszystko co można było zrobić jest zrobione.My śmiało możemy nazwać i dr Kozioł i dr Lewandowskiego i Anię Wiśniewską naszymi przyjaciółmi, nie dlatego, że wyszło, ale dlatego, że nigdy nawet przez chwilę nie zwątpiliśmy, że robią wszystko co jest w ich mocy, żeby nam pomóc, a ponieważ w klinice dostępny jest każdy rodzaj terapii i klinika wyposażona jest najnowocześniejszy sprzęt dostępny na rynku, to wiedzieliśmy że wszystkie możliwości medycyny są do naszej dyspozycji i to dotyczy każdego pacjenta. DZIĘKUJE NOVUM - napisała gwiazda.

Małgorzata Rozenek termin porodu ma wyznaczony na połowę czerwca przyszłego roku. Oznacza to, że obecnie jest w czwartym miesiącu ciąży. Najprawdopodobniej urodzi syna.

Małgorzata Rozenek podziękowała klinice za opiekę
Małgorzata Rozenek podziękowała klinice za opiekę
Małgorzata Rozenek - klinika
Małgorzata Rozenek - klinika
Ciężarna Małgorzata Rozenek w żółtej stylizacji na zakupach
Ciężarna Małgorzata Rozenek w żółtej stylizacji na zakupach
Ciężarna Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan na spacerze
Ciężarna Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan na spacerze
Małgorzata Rozenek z gołym ciążowym brzuchem
Małgorzata Rozenek z gołym ciążowym brzuchem
Małgorzata Rozenek w ciąży na świątecznych zakupach
Małgorzata Rozenek w ciąży na świątecznych zakupach
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także