Ciąża Małgorzaty Rozenek – płeć i imię dziecka są już znane! Kto je wybrał?

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan

Płeć i imię dziecka Małgorzaty Rozenek są już znane? Jeśli sugerować się opowieściami małżonków i doniesieniami tabloidów, łatwo można wywnioskować, jak gwiazda nazwie swoje trzecie dziecko. Ładnie?

Małgorzata Rozenek jest w trzeciej ciąży. Gwiazda i jej mąż, Radosław Majdan za pół roku zostaną rodzicami. Sekret ujrzał światło dzienne w niedzielny wieczór, kiedy dumny przyszły ojciec przekazał szczęśliwą wiadomość światu. Dzień później głos zabrała Perfekcyjna, która opublikowała wpis na Instagramie, w którym podziękowała za wsparcie:

Takie piękne rzeczy wczoraj się działy kiedy spałam. Ostatnio chodzę wcześnie spać, co chyba każda przyszła Mama dobrze rozumie. To bardzo piękny czas dla Naszej rodziny, szczególnie, że przyszły Tata @r_majdan zwariował ze szczęścia i wniósł rozpieszczanie na zupełnie inny poziom. Dziękuje #IRA że mamy w Was tak wspaniałych przyjaciół. Czasami trzeba walczyć o swoje marzenia, ale warto bo one się spełniają.

Jakiej płci będzie dziecko Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana?

Chociaż oficjalnie małżonkowie potwierdzili, że zostaną rodzicami, nie zdradzili zarówno płci, jak i imienia dziecka. Zrobił to za nich informator Party, który wyjawił, że para spodziewa się syna. Przyszli rodzice podobno mieli się dowiedzieć tego podczas jednego z badań, w trakcie którego sprawdzali, czy dziecko jest zdrowe. Czy zdecydowali już o jego imieniu?

Na razie jeszcze się nad tym zastanawiają – wyjawił informator magazynu.

Małgorzata Rozenek w ciąży. Zaokrąglony brzuszek zakrywała kurtką

Małgorzata Rozenek w ciąży. Zaokrąglony brzuszek zakrywała kurtką. Jak wyglądała w pierwszych miesiącach ciąży?

Wiadomo, że Majdan od dawna chciał mieć synka. W jednym wywiadzie sprzed lat zdradził, że jeśli doczeka się kiedyś chłopca, nazwie go bardzo nowocześnie:

Jeśli będziemy mieli syna, nazwiemy go Mauro. To na pamiątkę mojej przyjaźni z Argentyńczykiem Mauro Cantoro, z którym grałem w Wiśle Kraków – zdradził w rozmowie z Faktem. 

Nie da się ukryć, że Małgosia, która ma już dwójkę synów, woli jednak tradycyjne imiona. Na jakie postawią ostatecznie? O tym przekonamy się lada moment.

Zobacz: Ciąża Małgorzaty Rozenek – sekret wyjawił przyjaciel podczas koncertu. Radosław Majdan opublikował nagranie


Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan - pokaz mody

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan - pokaz mody

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan – najpiękniejsze pary na Balu TVN 2019

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan – najpiękniejsze pary na Balu TVN 2019

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan – pogrzeb Piotra Woźniaka-Staraka

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan – pogrzeb Piotra Woźniaka-Staraka

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×