Szukaj

Małgorzata Rozenek o ciąży. Gwiazda wreszcie zabrała głos. Zdradziła, jak ostatnio zmieniło się jej życie

Małgorzata Rozenek jest w trzeciej ciąży. Jak zmieniło się jej życie? Gwiazda opublikowała pierwszy wpis na Instagramie od momentu, w którym informacje o jej ciąży obiegły media. Co napisała?
Małgorzata Rozenek komentuje ciąże

Małgorzata Rozenek komentuje ciąże

Małgorzata Rozenek jest w trzeciej ciąży. O tym, że gwiazda spodziewa się dziecka poinformował Artur Gadowski z zespołu IRA. Nagranie z koncertu tego samego dnia udostępnił w sieci Radosław Majdan, który w opisie pod wideo napisał, że czuje się bardzo szczęśliwy:

W końcu mogę to powiedzieć, nasza rodzina w przyszłym roku powiększy się (być może o kolejnego piłkarza). Jestem niezwykle szczęśliwy i tym szczęściem chciałem się z Wami podzielić. Dziękuje Ci Małgosiu, bo dajesz mi tyle szczęścia, bo będę tatą, bo serca masz dwa, bo Cię kocham… Dziękuję moim przyjaciołom z IRA, to był niezwykle wzruszający moment, który zapamiętam na zawsze.

Małgorzata Rozenek skomentowała trzecią ciążę. Co napisała?

Chociaż profile małżonków błyskawicznie zalała lawina gratulacji, a wśród wpisów nie brakowało słów od zaprzyjaźnionych gwiazd, przyszła mama nie reagowała. Dopiero w poniedziałkowy poranek Rozenek zdobyła się na post, w którym odniosła się do całej sytuacji. Przyznała, że odkąd jest w ciąży jej życie się zmieniło – więcej czasu niż wcześniej poświęca na odpoczynek:

Takie piękne rzeczy wczoraj się działy kiedy spałam. Ostatnio chodzę wcześnie spać, co chyba każda przyszła Mama dobrze rozumie. To bardzo piękny czas dla Naszej rodziny, szczególnie, że przyszły Tata @r_majdan zwariował ze szczęścia i wniósł rozpieszczanie na zupełnie inny poziom. Dziękuje #IRA że mamy w Was tak wspaniałych przyjaciół. Czasami trzeba walczyć o swoje marzenia, ale warto bo one się spełniają.

Na jej wpis w mgnieniu oka zareagowali internauci, którzy pisali, że wraz z rodzicami cieszą się z ich szczęścia:

  • Bardzo się cieszę ,ze rodzina się powiększy.
  • Trzymajcie się zdrówko.
  • Super Pani Gosiu ze w końcu się udało. Życzę Pani cudownego okresu w ciąży! Dużo szczęścia dla Pani i męża @r_majdan !! Przed wami cudowny czas.

Wspomnijmy, że Perfekcyjna jest podobno w czwartym miesiącu ciąży. Oznacza to, że pierwsze dziecko Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana przyjdzie na świat już w czerwcu.

Zobacz: Małgosia Rozenek już wcześniej dawała sygnały, że jest w ciąży. Na jednym zdjęciu wszystko widać jak na dłoni


Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan gruchają pod wodą,

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan gruchają pod wodą,

Małgorzata Rozenek-Majdan promuje akcję Każda koszula pomaga

Małgorzata Rozenek-Majdan promuje akcję Każda koszula pomaga

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan - gwiazdy na pokazie Łukasza Jemioła

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan - gwiazdy na pokazie Łukasza Jemioła

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×