Małgorzata Rozenek jest w ciąży! Gwiazda po raz trzeci zostanie mamą! To oficjalna informacja

Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek

Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek jest w ciąży! To będzie pierwsze dziecko Radosława Majdana, a trzecie gwiazdy TVN. Małżonkowie długo starali się o wspólne dziecko. Małgorzata Rozenek ma za sobą już dwie utracone ciąże oraz serię bolesnych i kosztownych zabiegów in vitro. W końcu się udało. Który to miesiąc? Kiedy Rozenek urodzi trzecie dziecko? Będzie syn czy córka?

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan od kilku lat starali się wspólne dziecko. Para zdecydowała się na serię zabiegów in vitro. W jednym z wywiadów, gwiazda wyznała, że dwukrotnie straciła ciążę.

Do 12 tygodnia, po zapłodnieniu in vitro staramy się nie cieszyć tym faktem, bo wiemy, że wszystko się może jeszcze wydarzyć. Ja muszę przyznać, że u mnie się to wydarzyło i to dwa razy. To jest straszne, bo z jednej strony masz ogromną radość i bardzo się cieszysz, chcesz się z tym podzielić ze wszystkimi, z rodzicami, ale wiesz, że to nie ma sensu. Nawet twój mąż się z tego nie cieszy, bo nie może, nie wie jak to się skończy – powiedziała w wywiadzie przeprowadzonym na antenie TVN24.

Cała sytuacja zmotywowała ją do napisania poradnika In vitro. Rozmowy intymne, pełnego osobistych historii i przemyśleń. Dzięki temu wsparła i podniosła na duchu tysiące kobiet idących tą samą drogą, co ona.

[wp_quiz id=”430″]

Małgorzata Rozenek jest w ciąży! Radosław Majdan po raz pierwszy zostanie ojcem

Trzecia ciąża Małgorzaty Rozenek od dawna była tematem licznych publikacji. Wielokrotnie doszukiwano się u prezenterki ciążowych krągłości. W internecie i kolorowych magazynach można znaleźć masę publikacji, w których Rozenek i Majdan opowiadają o chęci posiadania wspólnego dziecka.

Moje dzieci miały swoje imiona przypisane, jeszcze zanim ich pojawienie się na świecie było w planach. I to trzecie imię wciąż czeka – przyznała rok temu w rozmowie z reporterką Jastrząb Post.

Małgorzata nie traciła nadziei i pomimo trudnych chwil, do końca wierzyła, że obdaruje potomstwem swojego obecnego męża, który nie doczekał się dzieci z żadną z poprzednich partnerek. Przechodzenie nie tylko kosztownej, ale i bardzo bolesnej kuracji hormonalnej oraz morze łez, które Rozenek wylewała po poronieniach sprawiły, że – jak donosiło Twoje Imperium – razem z mężem uznali, że jeśli nie uda jej się zajść w ciążę do końca tego roku, nie będę się już starali o wspólne potomstwo.

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan z dziećmi

W niedzielę, 14 grudnia, dziesięć dni przed Wigilią Bożego Narodzenia, dowiedzieliśmy się, że Małgorzata Rozenek jest w ciąży. Sekret pary ujawnił przyjaciel rodziny, wokalista zespołu IRA – Artur Gadowski, który podczas dzisiejszego koncertu w warszawskiej Stodole pogratulował przyszłym rodzicom.

Rozmawialiśmy z Radkiem o pewnych rzeczach. I słuchajcie, mam dla was informację. To już będzie oficjalnie. Gosia i Radek spodziewają się dziecka – wypalił ze sceny.

Nagranie udostępnił na Instagramie Radosław Majdan, który dołączył do niego osobiste przemyślenia, tym samym potwierdził ciążę Rozenek:

W końcu mogę to powiedzieć, nasza rodzina w przyszłym roku powiększy się (być może o kolejnego piłkarza). Jestem niezwykle szczęśliwy i tym szczęściem chciałem się z Wami podzielić. Dziękuje Ci Małgosiu, bo dajesz mi tyle szczęścia, bo będę tatą, bo serca masz dwa, bo Cię kocham… Dziękuję moim przyjaciołom z IRA, to był niezwykle wzruszający moment, który zapamiętam na zawsze.

Wiadomość przekazała również makijażystka i wieloletnia przyjaciółka gwiazdy, Beata Milczarek:

Kolejna gwiazdka już w większym gronie. Tym razem Mikołaj naprawdę się postarał – napisała.

Radości wśród internautów oraz przyjaciół pary nie ma końca. W internecie można przeczytać mnóstwo gratulacji dla małżonków, do których dołącza się również nasza redakcja.

Trzecia ciąża Małgorzaty Rozenek: termin porodu i płeć dziecka

W którym miesiącu ciąży jest Małgorzata Rozenek? Oficjalna odpowiedź na to pytanie na razie nie padła, choć sugerując się ostatnimi publikacjami na Instagramie gwiazdy, łatwo można wywnioskować, że jest to początek drugiego trymestru.

Sama prowadząca Perfekcyjną panią domu mówiła w wywiadach, że do 12 tygodnia, czyli do końca pierwszego trymestru, starała się za bardzo nie cieszyć ciążą, ani nie ogłaszać nowiny publicznie. W końcu jest to okres, kiedy wszystko może się jeszcze wydarzyć. Łatwo można więc wyliczyć, że termin porodu Małgorzaty Rozenek wyznaczony jest na przełom maja i czerwca 2020.

Zobacz także: Które gwiazdy urodzą w 2020 roku? Nie tylko Rozenek i Lewandowska

Od kilku tygodni gwiazda prezentowała się w stylizacjach zasłaniających ewentualnie zaokrąglony brzuszek. W ostatnim czasie nie pokazywała się w zmysłowo opinających ciało kreacjach, do których przyzwyczaiła swoich sympatyków. 40-latka wyjątkowo często sięgała po luźne swetry i puchowe kurtki.

Małgorzata Rozenek w ciąży. Zaokrąglony brzuszek zakrywała kurtką

Małgorzata Rozenek w ciąży. Zaokrąglony brzuszek zakrywała kurtką

Nieznana jest także płeć trzeciego dziecka Małgorzaty Rozenek.

Nie ukrywam, że marzę o dziecku. Na pewno córka byłaby większym wyzwaniem wychowawczym niż syn. Chociaż mogę się mylić. Niczego nie zakładam, nie planuję, ale zobaczymy, co przyniesie ten rok. Mam dobre przeczucia! –  przyznała w rozmowie z „Galą” w styczniu 2018 roku.

Ile dzieci ma Małgorzata Rozenek?

Małgorzata ma z Jackiem Rozenkiem dwóch synów: Stanisława (ur. 2006) i Tadeusza (ur. 2010). Chłopcy przyszli na świat dzięki metodzie in vitro. Gdy do sejmu wpłynął projekt ustawy mającej zastrzegać procedurę tylko dla małżeństw, Rozenek ostro skrytykowała ten pomysł. Założyła również fundację, która walczy o powszechny dostęp do in vitro, a także wydała książkę opisującą metodę oraz historie par, które w ten sposób starały się o potomstwo.

[wp_quiz id=”861″]


Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan - Bieg Czas Na Wzrok 2019

Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan - Bieg Czas Na Wzrok 2019

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan gruchają pod wodą,

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan gruchają pod wodą,

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan półnago

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan półnago

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×