Piękna Małgorzata Rozenek w najnowszej „Gali” pierwszy raz tak szczerze o ciąży: „Mam dobre przeczucia”

Małgorzata Rozenek na okładce Gali

Małgorzata Rozenek na okładce Gali

Małgorzata Rozenek na okładce „Gali”

W polskim show-biznesie trudno o parę tak dobrze dobraną, oddaną sobie i zakochaną jak ta, którą tworzą Radosław Majdan i Małgorzata RozenekPerfekcyjna rok po ślubie wciąż jest nieprzytomnie zadurzona w swoim przystojnym partnerze, a on nie pozostaje jej dłużny. Fani natomiast uwielbiają to, że strzegąc swojej prywatności małżeństwo wciąż potrafi dzielić się normalnością codziennego dnia i prezentować kulisy życia, o którym wielu może jedynie pomarzyć. Nie ma się co dziwić, że ich popularność z dnia na dzień jest coraz większa, a możliwość ucięcia sobie pogawędki ze słynnym małżeństwem jest największym noworocznym marzeniem większości mediów.

Tym razem udało się tego dokonać Gali – w najnowszym wydaniu magazynu Rozenek opowie o swoim życiu, o rodzinie, miłości i planach na przyszłość. Poruszy również, dość dla niej intymny, temat ciąży i kolejnego dziecka. Nie jest tajemnicą, że Perfekcyjna marzy o kolejnym maluchu, którego śmiech wypełni jej luksusowe mieszkanie. Jakie ma nadzieje na 2018 rok?

Nie ukrywam, że marzę o dziecku. Na pewno córka byłaby większym wyzwaniem wychowawczym niż syn. Chociaż mogę się mylić. Niczego nie zakładam, nie planuję, ale zobaczymy, co przyniesie ten rok. Mam dobre przeczucia! – wyznała gwiazda

Przy okazji podzieliła się również niesamowicie uroczym komplementem, który usłyszała niedawno od ukochanego męża:

Ostatnio usłyszałam od Radosława, że nie spodziewał się, że uda mu się kiedyś poznać kobietę łączącą skrajnie różne cechy. Taką, która ma fajną pracę, spełnia się zawodowo, umie zadbać o ciepło domowego ogniska, a w weekend jest w stanie założyć lateksowe spodnie i iść na imprezę – zdradziła Małgorzata

Co jeszcze wyszło na jaw? Tego dowiecie się już 9 stycznia!

Zobacz: Wielka rewolucja w luksusowym życiu rodziny Małgorzaty Rozenek! Tylko czy Radosław wytrwa w tym zaskakującym postanowieniu?

Zobacz: Zjawiskowo piękna Małgorzata Rozenek pierwszy raz wyjawiła prawdziwy sekret swojego młodego wyglądu! Czy pomógł jej w tym chirurg?

Zobacz: Syn zrobił piękne zdjęcia Małgorzacie Rozenek z ukrycia! Wtulona w męża odpoczywa nad morzem


Małgorzata Rozenek na okładce Gali

Małgorzata Rozenek na okładce Gali

Małgorzata Rozenek na okładce Gali

Małgorzata Rozenek na okładce Gali

Małgorzata Rozenek z Radosławem Majdanem i synami

Małgorzata Rozenek z Radosławem Majdanem i synami

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×