Szukaj

Trzecia ciąża Małgorzaty Rozenek. To koniec marzeń gwiazdy o kolejnym dziecku?

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan

Małgorzata Rozenek długo nie traciła nadziei na to, że z ukochanym mężem Radosławem Majdanem doczekają się wspólnego dziecka. Ale teraz zdradza, że zostały im zaledwie trzy tygodnie! Potem raz na zawsze żegnają się z marzeniem o wspólnym potomku.

Małgorzata Rozenek nigdy nie ukrywała, że ma problemy z zajściem w ciążę. Jej dwaj synowie z małżeństwa z Jackiem Rozenkiem urodzili się dzięki metodzie in vitro. Ten temat jest tak bliski jej sercu, że kilka miesięcy temu wydała nawet książkę In vitro. Rozmowy intymne, w której – bazując na własnych doświadczeniach – porusza kwestie związane ze sztucznym zapłodnieniem. Dzięki temu wsparła i podniosła na duchu tysiące kobiet idących tą samą drogą, co ona.

Zobacz: Buty za 6 tysięcy zł, torebka za 5, ale to koszula jest największym hitem cenowym. Małgorzata Rozenek w luksusowej stylizacji na imprezie

Gospodyni Projektu Lady długo nie traciła przy tym nadziei, że dzięki sztucznemu zapłodnieniu obdaruje potomstwem także obecnego męża, Radosława Majdana, który niestety nie doczekał się dzieci z żadną z poprzednich partnerek. Ale przechodzenie nie tylko kosztownej, ale i bardzo bolesnej kuracji hormonalnej oraz morze łez, które wylewała po poronieniach sprawiły, że razem z mężem uznali, że jeśli nie uda jej się zajść w ciążę do końca tego roku, nie będę się już starali o wspólne potomstwo. Tym bardziej, że gwiazda TVN, choć podkreśla w wywiadach, że bardzo o siebie dba i zdrowo się odżywia, zdaje sobie sprawę z tego, że nie młodnieje, a dziecko trzeba nie tylko urodzić, lecz także je wychować.

Małgorzata Rozenek i Radek Majdan

Małgorzata Rozenek i Radek Majdan

Małgorzata Rozenek – trzecie dziecko

W rozmowie z Twoim Imperium Rozenek wyznała jednak, że nie wykluczają z mężem adopcji. Co zaskakujące, gwiazda wcale nie marzy o tym, by w domu, gdzie ona jest jedyną kobietą, pojawiła się dziewczynka. Nie chodzi o to, że nie chce konkurencji, po prostu bardzo dobrze czuje się w męskim gronie.

Zobacz: Zrobiło się poważnie. Małgorzata Rozenek właśnie poznała nową wielką miłość mężczyzny swojego życia. Jak na nią zareagowała?


Radosław Majdan z synem Małgosi Rozenek

Radosław Majdan z synem Małgosi Rozenek

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan w luksusowych stylizacjach

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan w luksusowych stylizacjach

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×