Szukaj

Ciąża Małgorzaty Rozenek – sekret wyjawił przyjaciel podczas koncertu. Radosław Majdan opublikował nagranie

Ciąża Małgorzaty Rozenek. IRA wyjawiła sekret

Ciąża Małgorzaty Rozenek. IRA wyjawiła sekret

Trzecia ciąża Małgorzaty Rozenek stała się faktem. Gwiazda razem z Radosławem Majdanem oczekują narodzin pierwszego wspólnego dziecka. Informację przekazał Artur Gadowski z zespołu IRA podczas dzisiejszego koncertu. Nagranie udostępnił dumny, przyszły ojciec.

Małgorzata Rozenek jest w trzeciej ciąży. Radosław Majdan zostanie ojcem po raz pierwszy. Sekret gwiazdy ujawnił przyjaciel pary, wokalista zespołu IRA.

Artur Gadowski podczas koncertu w warszawskiej Stodole nieoczekiwanie przekazał gratulacje dla przyszłych rodziców. Publiczność nagrodziła go gromkimi brawami, a wiadomość w błyskawicznym tempie przedostała się do mediów.

Rozmawialiśmy z Radkiem o pewnych rzeczach. I słuchajcie, mam dla was informację. To już będzie oficjalnie. Gosia i Radek spodziewają się dziecka. – wypalił ze sceny.

Nagranie wideo udostępnił na swoim profilu na Instagramie Radosław Majdan, który do filmiku dołączył osobisty komentarz z podziękowaniami i wyrazami miłości dla swojej pięknej małżonki. Tym samym potwierdził, że Małgorzata Rozenek jest w trzeciej ciąży:

W końcu mogę to powiedzieć, nasza rodzina w przyszłym roku powiększy się (być może o kolejnego piłkarza). Jestem niezwykle szczęśliwy i tym szczęściem chciałem się z Wami podzielić. Dziękuje Ci Małgosiu, bo dajesz mi tyle szczęścia, bo będę tatą, bo serca masz dwa, bo Cię kocham… Dziękuję moim przyjaciołom z IRA, to był niezwykle wzruszający moment, który zapamiętam na zawsze

Ciąża Małgorzaty Rozenek – co wiadomo?

Małgorzata Rozenek nigdy nie ukrywała, że razem z mężem starali się o wspólne dziecko. Gwiazda dwukrotnie straciła ciążę. O swoim traumatycznym przeżyciu opowiedziała w wywiadzie dla TVN24. Na podstawie swoich często bolesnych doświadczeń napisała książkę Invitro. Rozmowy intymne, która osiągnęła status bestsellera.

Gospodyni Projektu Lady mówiła w wywiadach, że do 12 tygodnia, czyli do końca pierwszego trymestru, starała się za bardzo nie cieszyć ciążą, ani nie ogłaszać nowiny publicznie. W końcu jest to okres, kiedy wszystko może się jeszcze wydarzyć. To może oznaczać, że jeśli podzieliła się sekretem z przyjaciółmi, prawdopodobnie jest już w czwartym miesiącu ciąży.

Małgorzata Rozenek w ciąży. Zaokrąglony brzuszek zakrywała kurtką

Małgorzata Rozenek w ciąży. Zaokrąglony brzuszek zakrywała kurtką

W ostatnim czasie na Instagramie prezenterki pojawiło się wiele zdjęć, na których mogliśmy oglądać ją w szerokich bluzach lub pikowanych kurtkach. Szczególnie jedno ze zdjęć, jakie niedawno opublikowała Perfekcyjna, zasługuje na uwagę. Wyborowi takich kreacji sprzyjała pora roku, choć jeśli sięgniemy wspomnieniami wstecz, rok temu, jesienią i zimą, Małgorzata równie chętnie odsłaniała swoje ciało, co w okresie wakacyjnym.

Na razie nie znana jest płeć trzeciego dziecka Rozenek i pierwszego Majdana.


Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan gruchają pod wodą,

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan gruchają pod wodą,

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan na wakacjach

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan na wakacjach

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan – najpiękniejsze pary na Balu TVN 2019

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan – najpiękniejsze pary na Balu TVN 2019

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×