Szukaj

Radosław Majdan potwierdził ciążę Małgorzaty Rozenek. Posypały się gratulacje od gwiazd

Małgorzata Rozenek w ciąży, gratulacje od gwiazd

Małgorzata Rozenek w ciąży, gratulacje od gwiazd

Małgorzata Rozenek jest w trzeciej ciąży. Wspaniała nowina postawiła na nogi niemal cały show-biznes. Na Instagramie Radosława Majdana pojawiło się mnóstwo gratulacji od gwiazd, w tym od Anny Lewandowskiej. Kto jeszcze cieszy się ze szczęścia pary?

W niedzielę wieczorem wyszło na jaw, że Małgorzata Rozenek jest w trzeciej ciąży. Sekret gwiazdy, który niespodziewanie wyjawił Artur Gadowski z zespołu IRA, wywołał wielkie poruszenie w mediach. W ciągu kilku godzin informacja urosła do rangi wydarzenia dnia, plasując się na szczycie najważniejszych wiadomości w wyszukiwarce Google.

Jako pierwszy nowinę potwierdził Radosław Majdan. Przyszły ojciec udostępnił nagranie z koncertu, na którym ujawniono, że jego małżonka niebawem urodzi mu pierwsze dziecko. Do poruszającego materiału wideo dołączył osobisty, bardzo wzruszający wpis z podziękowaniami dla swojej ukochanej:

W końcu mogę to powiedzieć, nasza rodzina w przyszłym roku powiększy się (być może o kolejnego piłkarza). Jestem niezwykle szczęśliwy i tym szczęściem chciałem się z Wami podzielić. Dziękuje Ci Małgosiu, bo dajesz mi tyle szczęścia, bo będę tatą, bo serca masz dwa, bo Cię kocham… Dziękuję moim przyjaciołom z IRA, to był niezwykle wzruszający moment, który zapamiętam na zawsze.

Ciąża Małgorzaty Rozenek – gratulacje od gwiazd

Z najlepszymi życzeniami dla przyszłych rodziców pospieszyli nie tylko fani, ale też gwiazdy. Kto przekazał gratulacje dla Małgorzaty Rozenek z okazji ciąży? W komentarzach można przeczytać sporo wyrazów sympatii od takich znanych osób, jak Anna Lewandowska, Patrycja WiejaNatalia SiwiecEla Romanowska, Łukasz Jemioł i wielu innych.

„Gratulacje” – napisała Lewandowska, która również spodziewa się kolejnego dziecka. W podobnym tonie wypowiedziały się inne zaprzyjaźnione z Rozenek gwiazdy.

O wiele bardziej wylewna była Patrycja Wieja. Zwyciężczyni pierwszej edycji Projektu Lady, programu prowadzonego przez Rozenek, zamieściła na Instagramie osoby wpis, w którym wyraziła ogromną radość w związku z ciążą swojej mentorki:

Kiedy spełniają się marzenia i szczęście puka do naszych drzwi dzielimy się swoją radością z całym światem. Gratuluję Małgosiu i Radku waszego wspólnego i długo wyczekanego szczęścia. Cieszę się razem z Wami – napisała.

Pełen radości wpis zamieściła także makijażystka gwiazdy, Beata Milczarek:

Kolejna gwiazdka już w większym gronie – napisała.

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan gruchają pod wodą,

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan

Z pewnością to tylko część reprezentacji show-biznesu, która pogratulowała Majdanowi i jego żonie spełnienia marzeń o długo wyczekiwanej ciąży. Coś czujemy, że w niedzielę wieczorem skrzynka SMS w telefonie Małgorzaty Rozenek musiała pękać w szwach.

My również dołączamy się do gratulacji.


Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan – mecz Polska Izrael przed Euro 2020

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan – mecz Polska Izrael przed Euro 2020

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan – mecz Polska Izrael przed Euro 2020

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan – mecz Polska Izrael przed Euro 2020

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan półnago

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan półnago

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×