Szok! Małgorzata Rozenek mogła zginąć w zamachu w Nicei!

Małgorzata Rozenek o zamachu w Nicei

Małgorzata Rozenek o zamachu w Nicei

Małgorzata Rozenek o zamachu w Nicei

Ostatnie godziny przyniosły tragiczne doniesienia na temat zamachu w Nicei. W ataku terrorystycznym zginęło ponad 80 osób, a 100 zostało rannych. Wśród ofiar są Polacy. Małgorzata Rozenek, która aktualnie przebywa na urlopie na południu Francji, o mały włos, a mogłaby znaleźć się w samym centrum horroru.

Na Instagramie gwiazdy pojawił się przerażający wpis, w którym opisała to, co wydarzyło się feralnego wieczoru w Dniu Bastylii.

Gdy obudziłam się rano, zaskoczyła mnie wiadomość o zamachu. Dalej nie mogę w nią uwierzyć. Mieliśmy pojechać na pokaz sztucznych ogni, bo dzieci chciały. Na szczęście coś zatrzymało nas w domu

Małgorzata Rozenek od wielu lat traktuje Nieceę jak swój drugi dom. To tam gwiazda wielokrotnie spędzała wakacje. W nadmorskim kurorcie mieszka też jej brat Misza.

Łączymy się w bólu ze wszystkimi rodzinami ofiar i świadków wczorajszego zamachu w trakcie świętowania Dnia Bastylii. Niceo, jesteśmy z Wami! Francjo, łączymy się w bólu! To naprawdę straszne, że w taki dzień jak wczoraj, szaleniec postanowił raz na zawsze zmienić życie setek ludzi w gehennę, w ból. W śmierć. ??????

Cały wpis gwiazda zilustrowała wzruszającym czarno-białym zdjęciem ciała dziecka z lalką u boku.

Zobacz: Zamach w Nicei: Ciężarka wypełniona bronią wjechała w tłum. Wśród ofiar są Polacy!

Zobacz: Ostatnie zdjęcia i wpisy Polek, które zginęły w Nicei. Magda i Marzena miały zaledwie 20 lat

Małgorzata Rozenek o zamachu w Nicei

Małgorzata Rozenek o zamachu w Nicei

Zamach w Nicei zdjęcia

Zamach w Nicei zdjęcia


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×