Szukaj

Małgorzata Rozenek ze łzami w oczach przekazała nową wiadomość o ciąży. Czas na kolejny krok

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek spodziewa się trzeciego, bardzo wyczekiwanego dziecka. Zaczyna już kompletować wyprawkę. Zakupy sprowokowały ją do rozważań, które wzruszyły ją do łez. Co powiedziała?

Małgorzata Rozenek już za kilka miesięcy po raz trzeci zostanie mamą. Powita na świecie synka, który jest owocem miłości z Radosławem Majdanem. Maluszek przyjdzie na świat w czerwcu. Jak będzie miał na imię? Tej informacji przyszli rodzice zdradzić nie chcą.

Poród zbliża się wielkimi krokami, więc przyszła mama zabrała się za kompletowanie wyprawki. Nie zmniejsza też swoich zawodowych aktywności. Rozenek wciąż jest aktywna na Instagramie, gdzie regularnie publikuje posty – na jednym z nich, wzruszona do łez opowiedziała o swoich odczuciach dotyczących bycia mamą po raz trzeci.

Małgorzata Rozenek o macierzyństwie. Co powiedziała?

Małgosia cieszy się z przygotowań do powitania na świcie swojego trzeciego dziecka. Od dłuższego czasu zależało jej i Radosławowi Majdanowi na tym, by spełnić marzenie i powiększyć rodzinę. Kiedy tracili już nadzieję i wyznaczyli sobie ostateczny termin, kiedy zaprzestaną starań, udało się. Rozenek-Majdan dzieli się na Instagramie z fanami fotografiami i przemyśleniami na temat macierzyństwa. Niedawno zamieściła wzruszającą relację na Instastory.

Wybrała się na małe zakupy, żeby zacząć kompletować wyprawkę. Na swoim Instagramie opublikowała relację, na której przegląda słodkie akcesoria dziecięce.

Małgorzata Rozenek w białym płaszczu

Małgorzata Rozenek w białym płaszczu

Przed wejściem do sklepu mówiła o nowym etapie bardzo wzruszona.

Postanowiłam przyjść sobie na drobne zakupy. Przyszedł taki moment, że odwiedzam to magiczne miejsce (nazwa marki) jako przyszła mama, a nie służbowo. Nie ukrywam, że to ważny dla mnie moment. Zawsze kiedy tu przychodziłam, widziałam te rzeczy i spotykałam się z młodymi mamami. Zazdrościłam im, że szukają tu czegoś dla swoich małych dzieci. I tak marzyłam o tym momencie, szukając czegoś na wyprawkę dla dziecka. Przyszedł ten moment. Jestem wzruszona, że mogę wybierać takie rzeczy – zwierzała się.

Potem powiedziała, że tak naprawdę czuje się, jakby miała zostać mamą po raz pierwszy.

Ostatni raz niemowlaka miałam dziesięć lat temu. Dziecko po takiej przerwie, to jak pierwsze dziecko. Wszystko poszło do przodu w opiece i akcesoriach. Muszę się trochę dokształcić. Wiele z Was pomyśli, że to za wcześnie, bo to syczeń. Ale ja jestem takim typem, że wolę być gotowa na różne okazje – wyznała.

Zobacz także: Ile Małgorzata Rozenek zarobi dzięki ciąży? Reklamodawcy walą drzwiami i oknami. Padły ogromne kwoty


Małgorzata Rozenek w białym płaszczu

Małgorzata Rozenek w białym płaszczu

Małgorzata Rozenek w butach z sieciówki

Małgorzata Rozenek w butach z sieciówki

WOŚP 2020: Małgorzata Rozenek w ciąży

WOŚP 2020: Małgorzata Rozenek w ciąży

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×