Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan wezmą ślub w Wielkanoc?!

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan zaręczyli się w minione święta Bożego Narodzenia. Od razu w mediach pojawiła się informacja, że para planuje rychły ślub. Wszyscy spodziewali się, że zakochani staną na ślubnym kobiercu na początku roku. Jednak na przeszkodzie miałby stanąć nowy program „Piekielny hotel”.

Jeszcze kilka miesięcy temu mówiło się, że telewizja nie ma już na Małgosię pomysłu i podziękuje jej za współpracę. Gdy szybko okazało się, że dostała nowy program, w którym znów będzie grała pierwsze skrzypce, z miejsca napisano, że przez to musi odwołać ślub. Prawda jest taka, że Małgosia i Radek zgodnie z planem powiedzą sobie „tak”. Nie zaprosili jeszcze nikogo z gości, bo do ceremonii ślubnej jest jeszcze trochę czasu, który wypełniony mają po brzegi obowiązkami zawodowymi – twierdzi informator dwutygodnika „Party”.

Małgorzata Rozenek na planie programu będzie pracować do końca czerwca. Jej ukochany też nie może narzekać na brak zajęć – promuje nową linię perfum Vabun. Narzeczeni mają dla siebie mało czasu, ale na szczęście zaległości będą mogli nadrobić w święta Wielkiej Nocy.

To bardzo ważny dla mnie czas. Jestem tradycjonalistką i każda okazja do rodzinnych spotkań w święta to chwile mające dla mnie znaczenie i ogromną wartość. Bardzo chcę, żeby moje dzieci również wyniosły z domu przywiązanie do tradycji – tłumaczy gwiazda „Piekielnego hotelu”.

Zobacz: Małgorzata Rozenek zdradziła kto rządzi w związku

Małgorzata Rozenek i Radek Majdan

Fotografia: AKPA

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan na ramówce TVN

Fotografia: ONS


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×