Małgorzata Rozenek nagrała wygłupy z 2-letnim synem. Fani zwrócili uwagę na gadżet na łóżku. „Perfekcyjna” musiała się po tym gęsto tłumaczyć

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek pokazała, jak spędza z synem wolne chwile. Fani zwrócili uwagę na jeden drobiazg – przedmiot, który akurat leżał na łóżku. W sekcji komentarzy wybuchła niemała burza. Czy to nie przesada?

Małgorzata Rozenek od sierpnia tego roku próbuje sił jako prowadząca Dzień Dobry TVN, gdzie występuje u boku Krzysztofa Skórzyńskiego. Od tego czasu zebrała zarówno spore grono fanów, jak i krytyków. Ci drudzy mieli sporo satysfakcji, gdy w sieci pojawiły się doniesienia o tym, że Gosia ma niebawem stracić wymarzoną pracę w telewizji.

Małgosia cieszy się ogromną sympatią kierownictwa i nie można jej odmówić profesjonalizmu, ale ignorowanie miażdżących opinii widzów i internautów nie jest możliwe na dłuższą metę. Hejt, który się na nią wylewa, to sytuacja bezprecedensowa w historii tego programu, a przecież podstawą dobrej śniadaniówki jest sympatia widzów do prowadzących. Bez tego ciężko mówić o choćby nadziejach na sukces – przekazało źródło Pomponika. – Niczego nie wykluczają, ale skłaniają się do najgorszego, czyli podziękowania Rozenek za współpracę. To byłby dla niej ogromny cios, ale zaakceptuje każdą decyzję.

Na szczęście dziennikarka zdementowała pogłoskę w rozmowie z Plotkiem.

Pomponik po raz kolejny wprowadza swoich czytelników w błąd. Co więcej, zupełnie świadomie. My dalej pracujemy spokojnie, przygotowując dla naszych widzów kolejne ciekawe wydania. Do zobaczenia już za tydzień we wtorek – wytłumaczyła.

Na ten sam gest zdobyło się biuro prasowe TVN, które zrobiło to na prośbę wp.pl i Pudelka.

Małgorzata Rozenek pokazała wideo z synem. Wybuchła burza

44-latka łączy pracę z macierzyństwem. Ma trzech synów: StanisławaTadeusza i najmłodszego z nich – Henryka. Wczoraj dumna mama wrzuciła do sieci wideo, pokazując, jak bawi się z dwulatkiem.

Wieczory, kiedy mąż ogląda mundial – napisała w opisie materiału.

Internauci od razu dostrzegli, że na łóżku obok Gosi znajdował się smoczek Henia, który mama szybko „przechwyciła” w obawie przed psem. Część internautów, widząc to, zaczęła sugerować, że chłopiec jest za duży na korzystanie z tego przedmiotu.

  • Ale szybko Pani „przechwyciła” smoczka…

  • Czekam na komentarze o bibsie, który jest na kanapie.

  • Serio smoczek?

  • Proponuję, żeby smoczek „zjadł-ukradł” jeden z piesków. I już po temacie smoczka. U nas to się udało, dwa dni i po temacie – pisały internetowe doradczynie.

Adresatka tych złośliwości zareagowała, sugerując, że powoli odzwyczaja Henryka od smoczka:

Jesteśmy na etapie „zgubił się smoczek” – wyznała.

Też macie wrażenie, że niektórzy we wszystkim znajdą powód do krytyki Małgorzaty?


Małgorzata Rozenek bawi się z synem

Małgorzata Rozenek bawi się z synem

Małgorzata Rozenek bawi się z synem

Małgorzata Rozenek bawi się z synem

Radosław Majdan, Henryk Majdan, Stanisław Rozenek, Tadeusz Rozenek

Radosław Majdan, Henryk Majdan, Stanisław Rozenek, Tadeusz Rozenek

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×