Szukaj

Małgorzata Rozenek dopiero teraz pokazała jak duży jest jej ciążowy brzuszek. To na pewno piąty miesiąc?

Małgorzata Rozenek pojechała na wakacje. Odpoczywa z rodziną w ośnieżonym Tyrolu. Korzysta z ostatnich chwil przed porodem i relaksuje się ile może. Pokazała piękne zdjęcia. Jakie?
Małgorzata Rozenek w ciąży

Małgorzata Rozenek w ciąży

Małgorzata Rozenek, mimo że jest już w dosyć zaawansowanej ciąży, jest w ciągłym biegu. Projekty, sesje, imprezy, eventy. Skąd ona na to wszystko ma energię? Już wiemy, co jest jej tajemnicą.

Ciężarna Małgorzata Rozenek pokazała duży brzuszek

Rozenek zabrała męża i synów i pojechała szukać zimy. Znalazła ją oczywiście w wysokich górach i obecnie całą rodziną relaksują się w Tyrolu. Śnieg i sielska atmosfera, to już coś, co pokazała z wakacji. Zwierzyła się też, że odmienny stan spowodował, że ciągle jest jej gorąco, mimo że wcześniej była raczej zmarzlakiem.

Jej najnowszy post jednak zdradza, skąd Małgosia bierze tyle energii do działania. Zawsze jest taka pozytywna i pełna humoru. Okazuje się, że tajemnica tkwi w odpowiedniej ilości snu. Musi spać minimum 9 godzin, żeby idealnie się czuć i funkcjonować.

Istotny jest też relaks tuż przed zaśnięciem. Rozenek kocha spokojne wieczory z rodziną. Na zdjęciu pozuje z synem, który czule tuli się do jej rosnącego brzuszka. Perfekcyjna wie, że musi się takim czasem nacieszyć, gdyż już wkrótce na świecie pojawi się jej kolejny potomek i nie będzie przez jakiś czas miejsca na tak beztroski chillout.

Miłość, spokój @damienrice, zawsze chodzę wcześnie spać, bo mój organizm potrzebuje co najmniej 9 godz snu do regeneracji, teraz to minimum 10. Przykładam ogromną wagę do snu, bo to z niego czerpie siłę na kolejne wyzwania. Ten czas przed zaśnięciem jest dla mnie ważny, bo wtedy w spokoju własnej głowy, podsumowuję dzień i planuje następne. Takie spokojne, szczęśliwe wieczory to największa radość i siła. Coś czuję, że za jakiś czas, na jakiś czas będą tylko wspomnieniem. Dlatego korzystam spokoju w sercu i miłości najbliższych na ten wieczór Wam życzę #lovemylife – napisała.

Fani Małgosi są zachwyceni sielskim postem.

  • Cudownie pani wygląda pani Małgosiu życzę wszystkiego dobrego.
  • Idealnie.
  • Pięknie.
  • Trzeba korzystać dopóki można.
  • Jesteście cudowni. – piszą.


Małgorzata Rozenek z dużym ciążowym brzuszkiem i z synem

Małgorzata Rozenek z dużym ciążowym brzuszkiem i z synem

Małgorzata Rozenek z dużym ciążowym brzuszkiem

Małgorzata Rozenek z dużym ciążowym brzuszkiem

Małgorzata Rozenek z dużym ciążowym brzuszkiem

Małgorzata Rozenek z dużym ciążowym brzuszkiem

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×