Szukaj

Jak Małgosia Rozenek udekorowała willę na święta? Jest bardzo luksusowo! Mamy zdjęcia wnętrz!

Małgorzata Rozenek dom na święta

Małgorzata Rozenek dom na święta

Choinka Małgorzaty Rozenek

Jak Małgorzata Rozenek przystroiła dom na święta? Gwiazda ubrała choinkę na Boże Narodzenie, a efektami pochwaliła się na Instagramie. Zobacz, jak mieszka.

Świąteczne dekoracje w domu Małgorzaty Rozenek

Boże Narodzenie już za pasem, a gwiazdy przygotowują się do tego okresu dokładnie tak samo intensywnie jak ich fani. Sklepowe półki od kilku tygodni kuszą świątecznymi ozdobami, w niektórych domach nastawiono już ciasto na pierniczki, a dekoracje pojawiają się jak grzyby po deszczu. Nie można oczywiście zapomnieć o królowej świąt: choince. Małgorzata Rozenek, która od lat przebija wszystkie gwiazdy w kwestiach udekorowanego drzewka, w tym roku również stanęła na wysokości zadania.

Na swoim Instagramie zaprezentowała zdjęcie drzewka, przystrojonego w czerwone i białe bombki. Mistrzem drugiego planu został Radosław Majdan, dopieszczający choinkę ostatnimi pozostałymi do powieszenia ozdobami:

Uwielbiam święta, dekorowanie domu, planowanie kolacji wigilijnej i przede wszystkim obdarowywanie bliskich. Boże Narodzenie to czas refleksji i doceniania spraw ważnych, ale też dziecięcej radości. Jak Wasze przygotowania? Czy macie już choinki? I czy tak jak ja, nie wyobrażacie sobie świąt bez czerwieni? – napisała Perfekcyjna.

Trzeba przyznać, że jej drzewko wygląda jak z katalogu. Starannie ozdobione, bez przesytu i w bardzo zaplanowany sposób, rozświetlone światełkami prezentuje się po prostu pięknie.

A jak tam wasze choinki?

Małgorzata Socha z córkami kupiła choinkę, a później została przyłapana na kradzieży. Mamy zdjęcia!

Oto choinka księżnej Kate i Meghan Markle! Efekt powala!

Odebrało nam mowę! Choinka Kylie Jenner wygląda bardzo luksusowo! Od razu widać, że należy do młodej miliarderki


Choinka Małgorzaty Rozenek

Choinka Małgorzaty Rozenek

Jak Małgorzata Rozenek ubrała choinkę?

Jak Małgorzata Rozenek ubrała choinkę?

Zdjęcie choinki Małgorzaty Rozenek

Zdjęcie choinki Małgorzaty Rozenek

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×