Piękna Małgorzata Ohme lśni jak zagraniczna gwiazda nad polskim morzem! Na punkcie jej boskiej sukienki oszalał cały Kołobrzeg!

Małgorzata Ohme po pracowitym sezonie odpoczywa obecnie w Kołobrzegu. Dziennikarka pojawiła si e na plaży w zjawiskowej sukni, w której natychmiast została królową gorącego lata

 

Małgorzata Ohme w telewizji pojawiła się już dawno głównie jako wybitny ekspert w zakresie psychologi dziecięcej. Z jej porad korzystali widzowie oraz liczni goście programów śniadaniowych. Ohme prowadzi od lat prywatny gabinet, w którym bardzo często bywają jej koleżanki oraz znane osoby z show biznesu. Małgorzata prężnie działa na rzecz osieroconych dzieci oraz hospicjów. Ohme prowadzi swój blog, za pośrednictwem którego udziela rad wszystkim Polakom.

Psycholog wszystkich swoich przyjaciółek. Energia, energia i jeszcze raz energia. Mama Klary i Jurka, wielbicielka psów, dobrej kawy, czerwonego wina i kobiet. Chciałaby mieć kota, ale nie może. Wzrusza ją miłość starszych ludzi i gdy jej córka pyta: „zawsze będziesz?”. Uwielbia gotować, piec ciasta i patrzeć jak Klara jeździ konno. Podobno boi się tylko tego, że jej dzieci zostaną same. Cała reszta? Lęki są po to, by je pokonywać – możemy przeczytać na jej blogu

Atrakcyjna pani psycholog zasiadała w jury programu TVN – Aplauz aplauz, a antenie TLC prowadziła program o nadwadze Okiem Ohme. Wcześniej Ohme była jednak gwiazdą TVP, gdzie prowadziła swoje reality show Życie od kuchni. Ciekawym epizodem w jej karierze była książka, którą napisała wspólnie z Kingą RusinCo z tym życiem. Obecnie dziennikarka powróciła do TVN, gdzie współprowadziła nowe wydanie show Big Brother.

Prywatnie dziennikarka była związana z psychologiem – Rafałem Ohme, z którym ma dwójkę dzieci: Klarę i Jurka. Po swoim rozwodzie spotykała się z popularnym reżyserem – Jackiem Borcuchem, a następnie wdała się w krótki romans z dziennikarzem TVN – Bartoszem Węglarczykiem. Obecnie Ohme mieszka z dziećmi w Milanówku, ciesząc się życiem rodzinnym.

Nie ma wątpliwości, że Małgosia jest u szczytu swojej kariery, prawdopodobnie pojawi się ponownie w kolejnej edycji Big Brothera, być może włodarze TVN mają jeszcze inne plany związane z jej osobą. Zanim jednak Ohme zachwyci swoim intelektem na antenie, jej fani mogą podziwiać swoją idolkę szalejącą w Kołobrzegu. Małgosia wkleiła bowiem śliczne foto, na którym pozuje w zjawiskowej sukni na plaży.

Zobaczcie jak się prezentuje.

 

Małgorzata Ohme pokazała swój nowy dom! Już z zewnątrz wygląda imponująco!

Agnieszka Woźniak-Starak w nowej fryzurze wygląda jak Małgorzata Ohme? Internauci dostrzegli spore podobieństwo

Małgorzata Ohme przekręciła nazwisko Agnieszki Woźniak-Starak! W programie na żywo zrobiło się bardzo niezręcznie


Małgorzata Ohme w zjawiskowej sukni na plaży

Małgorzata Ohme w zjawiskowej sukni na plaży

Gosia Ohme z Klarą

Gosia Ohme z Klarą

Małgorzata Ohme na finale Big Brothera

Małgorzata Ohme na finale Big Brothera

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×