Małgorzata Kożuchowska o przyjaźni z raperem narkomanem. Ta historia niestety nie ma szczęśliwego zakończenia

Grzegorz Borek

Grzegorz Borek "Bolec" i Małgorzata Kożuchowska

Małgorzata Kożuchowska przyznała się do przyjaźni z raperem, dilerem i narkomanem. Grzegorz Borek był jej bardzo bliski. Gwiazda liczyła nawet na to, że wyciągnie go ze szponów nałogu. Nie udało się... 

Małgorzata Kożuchowska to klasa sama w sobie. Aktorka zawsze zachwyca wyglądem i zachowaniem. Wpadki chyba jej się nie zdarzają… Nie znaczy to jednak, że gwiazda zawsze obracała się tylko w towarzystwie z wyższych sfer. Niecałe dwadzieścia lat temu, młodziutka Małgosia pracowała na planie filmu pełnometrażowego, na planie którego poznała rapera Bolca.

Zobacz: Małgorzata Kożuchowska w bluzie z kapturem na festiwalu w Gdyni. Trzewików pozazdrości jej każda stylowa kobieta

Na początku lat dwutysięcznych zagrałam w filmie „Wtorek” z Pawłem Kukizem i Grzegorzem Borkiem znanym powszechnie jako Bolec. On był raperem. Przez kilka lat mojego życia była mi to osoba bardzo bliska, mimo że byliśmy z kompletnie różnych światów – powiedziała gwiazda podczas trwającego właśnie festiwalu w Gdyni.

Dziś aktorka zdradza, że to była wyjątkowa i bardzo silna więź. Małgosia zaprzyjaźniła się z raperem, który miał pociąg do substancji odurzających.

Zaprzyjaźniliśmy się i wydawało mi się, że jest jakiś cień szansy na ratunek dla Grześka. Czułam, że mogę mu pomoc. Okazał się, że jednak nie.

Zobacz: Bal TVN 2019: Małgorzata Kożuchowska pokazała klasę! Takiej kreacji mogą pozazdrościć jej największe światowe gwiazdy

Serialowa Boska z Rodzinki.pl najwyraźniej chciała wpłynąć na zachowanie bliskiego przyjaciela. Bolec miał jednak problemy, których nie umiał przeskoczyć.

On miał ogromny talent, wielką wrażliwość, charyzmę, poczucie humoru. Jednak problemy bytowe powodowały, że ciągle wracał do narkotyków, dilowania, alkoholu. To było zamknięte koło. Nie było szansy, by historia zakończyła się dobrze… – powiedziała aktorka.

Grzegorz zmarł w 2009 roku. Miał wtedy 37 lat. Przyczyną jego śmierci ponoć było samobójstwo, ale bliscy rapera nigdy w to nie uwierzyli. Dziesięć lat po jego śmierci, Małgorzata Kożuchowska wspomina go jako wspaniałego człowieka. Gdyby nie rozdzieliła ich śmierć, pewnie przyjaźniliby się do dziś.

Zobacz: Małgorzata Kożuchowska olśniła wyglądem na festiwalu w Wenecji! Stylu mogłaby uczyć największe gwiazdy Hollywood! Klasa! 


Grzegorz Borek

Grzegorz Borek "Bolec"

Grzegorz Borek

Grzegorz Borek "Bolec"

Grzegorz Borek

Grzegorz Borek "Bolec"

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×