Małgorzata Kożuchowska jeździ autem za pół miliona złotych! Tak wygląda cudo na czterech kółkach!

Małgorzata Kożuchowska kolejny raz wyznacza nowe trendy. Tym razem nie chodzi o modną torebkę lub o wieczorową suknię od najlepszych projektantów, a o budowanie świadomości fanów odnośnie ekologii!

Małgorzata Kożuchowska jest od wielu lat niekwestionowaną ikoną stylu. Celebryci bardzo często obarczeni są odpowiedzialnością, jaki styl życia reprezentują. Czy dbają o środowisko, czy noszą dobrze dzieci w chustach lub gdzie jedzą. Są wzorem do naśladowania dla wielu Polaków. Czynności, które wykonują lub miejsca, w których bywają natychmiast są popularne. Czy tak będzie też tym razem?

Aktorka kilka dni temu kolejny raz pokazała, że środowisko nie jest jej obojętne. Małgosia bardzo troszczy się o losy naszej planety i poza wyznaczaniem trendów w modzie, chciałaby być też wzorem do naśladowania w innych dziedzinach. Aktorka właśnie dostała nowe auto spod znaku drapieżnego kota, bowiem jest ambasadorką tej marki.

Nowy pojazd aktorki nie tylko potrafi pokazać pazurki i gdy trzeba uciec paparazzi, ale i może dowieźć w największym luksusie rodzinę na uroczysty obiad w restauracji, czy po prostu zawieźć Małgosię na zakupy do galerii handlowej.

Ile kosztuje samochód Małgorzaty Kożuchowskiej?

Gdyby ktoś chciał dołączyć do grona moto-ekologicznych freaków musi szykować niezłą sumkę! To bogato wyposażone auto to nie tylko ogromny komfort podróżowania, ale i dbałość o środowisko. Wszystko za sprawą napędu elektrycznego! Choć takie samochody często mylone są z wózkami golfowymi dla bogatych snobów chcących zdobywać kolejne dołki to musimy tu wszystkich wyprowadzić z błędu. Ten samochód rozpędza się do setki w nieco ponad 4 sekundy! To prawdziwa wyścigówka.

Auto, którym porusza się Małgorzata Kożuchowska, może kosztować nawet pół miliona złotych! Bajońskie kwoty przyprawiają o zawrót głowy, bo którego polaka zarabiającego średnią krajową byłoby stać na taki wydatek? Często zakup mieszkania jest już inwestycją na całe życie, a przecież kosztują one mniej niż ta elektryczna bestia.

Bardzo cieszymy się, że Małgorzacie Kożuchowskie nie są obojętne dalsze losy naszej planety! Życzymy komfortowego przemieszczania się na plany filmowe, bo z niecierpliwością czekamy, aż zobaczymy ją ponownie na wielkim ekranie.

Zobacz: Rozpalona Małgorzata Kożuchowska powitała wakacje rozebrana prawie do rosołu! Jej gorące foto podbiło już cały internet!

Zobacz: Małgorzata Kożuchowska została babcią! Mamy pierwsze zdjęcia jej uroczej wnuczki

Zobacz: Małgorzata Kożuchowska szaleje jak nastolatka w towarzystwie swojego starszego syna! “Wyglądacie jak rodzeństwo”


Małgorzata Kożuchowska - Instagram

Małgorzata Kożuchowska - Instagram

Jaki samochód ma Małgorzata Kożuchowska?

Jaki samochód ma Małgorzata Kożuchowska?

Małgorzata Kożuchowska na Off Camera 2019

Małgorzata Kożuchowska na Off Camera 2019

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×