Szukaj
Szukaj
Dziś piątek, 27.04.2018

Małgorzata Foremniak przeżyła chwile grozy. Wszystko przez próbę włamania do jej rodzinnego domu

Małgorzata Foremniak w czarnej sukience


Złodzieje w domu Małgorzaty Foremniak

Małgorzata Foremniak może zaliczyć ubiegły rok do udanych. Aktorka wzięła udział w hitowym serialu TVN Aż po sufit! oraz zagrała jedną z ról w filmie Czerwony Pająk. Ponadto mogliśmy ją oglądać już ósmy raz w programie Mam Talent. Ostatnio pojawiły się plotki o powrocie Małgorzaty do Na dobre i na złe.

Zobacz: Będzie wielki powrót Artura Żmijewskiego i Małgorzaty Foremniak do „Na dobre i na złe”? Sprawdziliśmy. Mamy komentarze agentów gwiazd i producentów serialu

Niestety, jak podaje tygodnik Świat&Ludzie, koniec 2015 roku przyniósł gwieździe smutny incydent. Okazuje się, że ktoś próbował włamać się do domu jej rodziców w Jedlińsku. Złodzieje zostali na szczęście w porę wypłoszeni, udało się im jednak zdewastować część ogrodzenia i drzwi wejściowe. Małgorzata Foremniak przyjechała na miejsce najszybciej jak mogła, by zabezpieczyć posiadłość, założyć alarm i naprawić bramę. Znajoma gwiazdy zdradziła w rozmowie z gazetą, że był to dla niej wielki cios:

Małgosia strasznie się zdenerwowała widząc w takim stanie miejsce, w którym się wychowała i z którym wiąże się tyle ciepłych wspomnień.

Aktorka zastanawia się na wynajęciem domu. Po śmierci rodziców stoi on pusty. Wszystko jest na głowie Małgorzaty, ponieważ jej rodzeństwo od wielu lat mieszka w Austrii. Niestety, przyszłość posiadłości jest niepewna:

To duży dom, który wymaga sporo pracy,  nawet gdy nie ma w nim lokatorów. Zimą trzeba go ogrzewać, żeby nie weszła wilgoć. Ogrodzenie trzeba naprawiać, porządkować podwórko. Zawsze to tata Małgosi, złota rączka, troszczył się o wszystko, a teraz… – Zasmuca się w Świat&Ludzie sąsiadka.

Gwiazda zrobi wszystko, by jej dom rodzinny nie popadł w ruinę. Dom w Jedlińsku wymaga generalnego remontu, do którego musi dojść w ciągu najbliższych miesięcy.

Małgorzata Foremniak na premierze "Czerwonego Pająka"

Złodzieje włamali się do rodzinnego domu Małgorzaty Foremniak

Małgorzata Foremniak

Małgorzata Foremniak nie zakończyła dobrze 2015 roku

Czy warto zabezpieczać domy przed włamaniem?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×