Szukaj

Maja Sablewska z okazji 40. urodzin pozbyła się ubrań! Zdjęciem bez stanika rozgrzała internet

Maja Sablewska odziana jedynie w kołdrę pozuje do zdjęć i pozbywa się ubrań. Swoje wdzięki pokazała w słusznej sprawie. Z okazji 40. urodzin oddała w ręce fanów swoje najlepsze ubrania.

Maja Sablewska jest znana ze swoich autorskich programów, w których odmieniała życie uczestników poprzez modę i wskazówki dotyczące sposobu ubierania się. Podnosiła ich samoocenę i poprawiała samopoczucie. Zyskała opinię znawczyni nie tylko trendów, ale także ludzkiej psychiki. Sama także świetnie się ubiera.

Majka wie, jak się poruszać w świecie mody i jak nikt potrafi wyszukiwać perełki w sklepach drugiego obiegu. Vintage czy zero waste nie mają dla niej tajemnic. Gwiazda ma również smykałkę do wzbudzania kontrowersji. Rozbieranie się do zdjęć nie stanowi dla niej najmniejszego problemu, co udowodniła nie raz i nie dwa na swoim Instagramie.

Maja Sablewska z okazji 40. urodzin pozuje bez stanika

Tym razem nagie zdjęcia zrobione zostały w bardzo słusznym celu. Maja zrzuciła z siebie ubrania, aby pomóc innym. Sablewska odziana jedynie w kołdrę, pozuje topless na balkonie swojego mieszkania.

Stylistka, aby uczcić swoje 40. urodziny, a tym samym zaszczepić u internautów zainteresowanie tematem zero waste, zdecydowała się rozdać ubrania, w których już nie chodzi. O to samo poprosiła swoich obserwatorów.

Moi drodzy niech się dzieje. Z okazji moich 40 urodzin 40 sztuk ubrań z mojej garderoby za chwilę wyląduje w Waszych rękach. Codziennie o godzinie 18 dziesięć sztuk pojawi się na moim instagram stories. Dostajecie je za darmo.Zróbcie tylko jedno, czyli dokładnie to samo. Jeśli dostaniecie je odemnie, zróbcie porządek w swojej szafie, w swoich garderobach i rzeczy, w których nie chodzicie, których nie używacie  oddajcie w kolejne ręce… Mam nadzieję, że w tym bardzo specyficznym czasie zrobimy coś pożytecznego nie tylko dla siebie, ale też dla innych, no i przede wszystkim dla środowiska – wzynała Maja Sablewska.

Maja wystawiła prawdzie gratki z najlepszych domów mody. Są również ubrania z popularnych sieciówek, w których mogliśmy oglądać stylistkę podczas publicznych wystąpień. Na Instastory pojawiły się dzieła takich marek jak: LA MANIA, Magda Butrym, MANGO, Sandra Stachura czy OCHNIK.

Warto zatem zajrzeć do swoich szaf, zrobić generalny porządek i wziąć udział w akcji.

Maja Sablewska- screen z Instagrama

Maja Sablewska – screen z Instagrama


Maja Sablewska - instagram2

Maja Sablewska na Instagramie

Maja Sablewska - rozdaje ubrania fanom

Maja Sablewska - rozdaje ubrania fanom

Maja Sablewska - rozdaje ubrania fanom2

Maja Sablewska - rozdaje ubrania fanom

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×