Maja Hyży w finale „TTBZ” wystrzeli prawdziwą bombę. Tyle prywatności na raz jeszcze nie było

Maja Hyży

Maja Hyży

Maja Hyży wystąpi w finale programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Wokalistka przygotowała dla fanów prawdziwą niespodziankę. Dziś wieczorem zdarzy się coś, na co wiele osób czeka już od dawna. 

Maja Hyży w zeszłym roku po raz drugi została mamą. Gwiazda poinformowała swoich fanów o ciąży, gdy jej krągłości były już mocno widoczne. Od tamtej pory bardzo chętnie chwaliła się w sieci kolejnymi zdjęciami i opowiadała o swoim odmiennym stanie. Do samego końca była niezwykle aktywna w sieci. Na Instagramie codziennie publikowała nowe kadry i relacje. Pokazywała, jak szykuje wyprawkę dla małej Antosi i jak korzysta z ostatnich chwil przed porodem. Na kilka dni przed rozwiązaniem urządziła baby shower, na który zaprosiła najbliższe przyjaciółki. Cały czas udzielała także wywiadów i bywała w programach śniadaniowych.

Po narodzinach córeczki błyskawicznie wróciła na salony i na Instagram. Pierwsze zdjęcia z maluszkiem opublikowała zaledwie kilka godzin po jej narodzinach. Od tamtej pory nie szczędzi swoim fanom zdjęć uroczej dziewczynki, a oni na każdy post z jej trzecią pociechą reaguje wielkim entuzjazmem i zachwycają się urodą je pociechy.

Maja Hyży na finał Twoja Twarz Brzmi Znajmo przygotował prawdziwą niespodziankę

Ojcem córeczki Mai Hyży jest tajemniczy Konrad. Do tej pory wiadomo tylko tyle, że gwiazda i jej partner mieszkali po sąsiedzku i w ten sposób się poznali. Chociaż szczęśliwie zakochana wokalistka publikowała kadry z ukochanym, to zawsze kadrowała je w taki sposób, by nie było widać jego twarzy. Do tej pory jego wizerunek pozostaje dla fanów tajemnicą.

Maja była gościem w programie Gwiazdy bez maski i nie miała zamiaru ukrywać swojej wielkiej radości. Wyjawiła, że ostatni czas w jej życiu to dla niej wyjątkowy okres.

Jestem bardzo szczęśliwa i spełniona. To, co wydarzyło się w ostatnich latach mojego życia, to jest coś, na co czekałam – opowiedziała Maja.

Gwiazda powiedziała też nieco więcej o swoim partnerze. Nie ukrywa, że gdy była samotną matką, najważniejszą sprawą było dla niej, to aby Konrad i jej synowie znaleźli nić porozumienia.

Kiedy się poznaliśmy, priorytetem dla mnie było to, żeby najpierw dzieci go zaakceptowały, a długo to nie trwało. Szybko się polubili i fajnie się to wszystko układa – zdradziła wokalistka w programie.

Powiedziała też nieco więcej o swoim ukochanym, którego do dzisiaj trzyma w ukryciu.

Kompletnie nie jest związany z muzyką. To jest człowiek spoza branży i myślę, że to jest bardzo dobre dla mnie, bo z mojego doświadczenia nie szukałabym osoby, która jest z branży. Każdy z nas ma inne tematy do poruszenia, przez co nam się nie nudzi – podsumowuje relację z Konradem.

Już dzisiaj wieczorem będziemy mogli zobaczyć Maję w finale programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo, gdzie zawalczy o zwycięstwo. Okazuje się, że na ten wieczór przygotowała dla widzów jeszcze jedną niespodziankę. Maja ma zamiar pokazać swojego ukochanego.

Jeszcze go ukrywam, ale…oglądajcie finałowy odcinek „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Nie będę więcej zdradzać – zapowiedziała tajemniczo Maja.

Nie pozostaje nam nic innego, jak czekać na finał programu, który zobaczycie już dzisiaj o godzinie 20.05 na antenie Polsatu.


Maja Hyzy na romantycznym zdjęciu

Maja Hyzy na romantycznym zdjęciu

Maja Hyży z partnerem

Maja Hyży z partnerem

Maja Hyży z partnerem

Maja Hyży z partnerem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×