Szukaj

Nie poznalibyście jej. Czy to naprawdę ONA? Całkowita zmiana stylu Magdy Narożnej

Magda Narożna

Magda Narożna

Magdalena Narożna zaskoczyła swoich fanów wyglądem. Na najnowszym zdjęciu na Instagramie prezentuje się jak milion dolarów. Co za styl! Aż trudno ją rozpoznać.

Magdalena Narożna wypracowała sobie status prawdziwej gwiazdy sceny disco polo. Jej utwory nuci wielu fanów, a ich liczba stale rośnie. Wokalistka może się poszczycić mocnym głosem, piękną figurą i wielką charyzmą na scenie. Kobieta zna swoja wartość i wie, co jest jej największym atutem:

(…)A jeżeli chodzi o moje atuty, każdy kto mnie zna i ze mną współpracował, to gdy wychodzę na scenę mówi, że moim największym atutem są nogi. Nogi do nieba. Dość szczupłe, ale to też przez to, że przez wiele lat biegałam prawie zawodowo. Te przebyte kilometry gdzieś tam zostały – powiedziała naszej reporterce.

Niestety jej stylizacje nie zawsze podobały się odbiorcom. Zarzucano jej brak wyczucia mody, nadmierną krzykliwość strojów czy nawet tandetę. Tymczasem Magda zaskoczyła na Instagramie. Opublikowała zdjęcie, na którym wygląda jak milion dolarów. Zmieniła styl i aż trudno ją rozpoznać.

Magdalena Narożna w czerwonej sukience. Jak wygląda?

Liderka Pięknych i Młodych jest ulubienicą zwłaszcza męskiej części publiczności. Nie ma problemu z pokazywaniem swojego ciała, co udowodniła podczas sesji do jednego z męskich magazynów. Również w jej social mediach nie brakuje zdjęć, na których pokazuje odrobinę więcej. Podczas koncertów dobiera takie kreacje, którymi stara się podkreślić największe atuty swojej figury. Tym razem jednak zaskoczyła. Na najnowszym zdjęciu wygląda zupełnie inaczej.

Osobowość i talent Magdy docenili producenci najnowszej edycji show Twoja Twarz Brzmi Znajomo, więc będzie prawdziwą ozdobą zbliżającej się edycji. Właśnie trwają prace, a ona postanowiła pochwalić się tym, przy okazji publikując zdjęcie w całkiem nowym wydaniu.

Pozuje w pięknej czerwonej sukience, która idealnie podkreśla atuty jej figury. Ma idealną fryzurę i perfekcyjny makijaż. Do całości dodała piękne szpilki. Czy to naprawdę ona? Wygląda jak milion dolarów.

Kocham moja prace :)) i tak się cieszę ze mogę spełniać się jako artystka w programie @twojatwarzbrzmiznajomo – podpisała zdjęcie.

Fani Narożnej są w prawdziwym szoku. Pod postem aż roi się od komplementów, a serduszek i symboli ognia nie da się zliczyć. Jak wam się podoba Madzia w takim wydaniu?


Magda Narożna w pięknej stylizacji

Magda Narożna w pięknej stylizacji

Magda Narożna z córką Gabi - Piękni i młodzi

Magda Narożna z córką Gabi - Piękni i młodzi

Sylwester 2020 Polsat - Magdalena Narożna

Sylwester 2020 Polsat - Magdalena Narożna

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×