Szukaj

Piękna Miss Polski jest w ciąży! Łukasz Kubot pokazał zdjęcie z intymnej sesji. Krągłości na pierwszym planie

Łukasz Kubot i Magdalena Bieńkowska

Łukasz Kubot i Magdalena Bieńkowska

Magdalena Bieńkowska i Łukasz Kubot zostaną rodzicami. Przyszła mama pochwaliła się w social mediach szczęśliwą nowiną. Na Instagramie pojawiły się piękne kadry z ciążowym brzuszkiem. 

Magdalena Bieńkowska to zdobywczyni tytułu Miss Polski w 2015 roku. Rok później reprezentowała nasz kraj w konkursie Miss International, gdzie dotarła do ścisłego finału. Najpiękniejsza Polka cieszyła się ogromnym powodzeniem u mężczyzn. W jednym z wywiadów, zaraz po objęciu korony, zdradziła, że jest singielką. Jedyny i ukochany mężczyzna już jakiś czas temu pojawił się w jej życiu. Partnerem ślicznej Magdy jest tenisista Łukasz Kubot.

Była miss i jej ukochany nigdy nie obnosili się ze swoim uczuciem w social mediach. Na palcach jednej ręki można zliczyć ich wspólne zdjęcia, które pojawiły się w sieci. Sportowiec postanowił zrobić wyjątek w swoje 38. urodziny. Tenisista w dniu swojego święta sprawił Magdzie niespodziankę, prosząc ją o rękę. Chociaż narzeczeni nie powiedzieli tego wprost, to emotikona z pierścionkiem nie pozostawiła złudzeń. Zakochani radosną wiadomość przekazali wraz z romantycznym zdjęciem, do którego zapozowali uśmiechnięci i wtuleni w siebie na tle Sydney Opera House. Jakiś czas temu pojawiły się nawet doniesienia o ich ślubie. Magda bowiem udostępniła zdjęcie w sukni ślubnej. Okazało się jednak, że gratulacje są przedwczesne, a modelka występowała jedynie w sesji zdjęciowej. Teraz jednak, jak najbardziej jest im czego gratulować.

Magdalena Bieńkowska w ciąży. Łukasz Kubot zostanie ojcem!

Teraz modelka zaskoczyła wszystkich wiadomością o ciąży. Na jej profilu właśnie pojawiły się zdjęcia z przepięknej sesji ciążowej. Przyszła mama ze sporych już rozmiarów brzuszkiem pozuje w objęciach swojego ukochanego. Po zamieszczonych kadrach można się domyślać, że poród już niebawem. Magda zamieściła dwa zdjęcia, na których możemy oglądać bardzo szczęśliwych, przyszłych rodziców.

Łapiemy wspomnienia – napisała pod zdjęciem.

View this post on Instagram

Catching memories💙📸

A post shared by Magdalena Bieńkowska (@magdalenabienkowska) on

Pod postem natychmiast pojawiły się komentarze z gratulacjami.

  • Jak pięknie. Gratuluję!
  • Cudowni.
  • Gratulacje kochani.
  • Czekamy na maleństwo.
  • Cudownie. Gratulacje moi kochani!

My również przyłączamy się do wszystkich ciepłych słów i gratulujemy przyszłym rodzicom.

 

 


Magdalena Bieńkowska i Łukasz Kubot

Magdalena Bieńkowska i Łukasz Kubot

Magdalena Bieńkowska i Łukasz Kubot

Magdalena Bieńkowska i Łukasz Kubot

Magdalena Bieńkowska i Łukasz Kubot

Magdalena Bieńkowska i Łukasz Kubot

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×