Magda Welc z „Mam talent!” wraca odmieniona. Słodka dziewczynka wyrosła na piękną kobietę. Nowy singiel to spore zaskoczenie

Magda Welc

Magda Welc

Magda Welc w 2010 roku wygrała program Mam talent!. 12-letnia wówczas dziewczynka oczarowała widzów i jurorów. Czym się obecnie zajmuje i jak wygląda?

Magda Welc miała zaledwie 12 lat kiedy wygrała 3. edycję Mam Talent! i podbiła serca widzów programu. Oczarowała jury i publiczność, wykonując piosenki: Niczego nie żałuję, Do Kołyski i Och życie, kocham cię nad życie. W finale pokonała Kamila Bednarka. Sama jednak nie skupiła się na rozwoju kariery. Chociaż cały czas była związana z muzyką, to ostatnie lata poświęciła na naukę. Pieniądze, które wygrała jako dziecko, przeznaczyła na budowę domu dla swojej rodziny.

Od tamtej pory minęło już sporo czasu, a młoda wokalistka bardzo się zmieniła. To już 22-letnia kobieta, która skupia się na muzyce i zaczyna wracać z nowymi utworami.

Jak dzisiaj wygląda i co robi Magda Welc zwyciężczyni Mam talent!?

Minęło już 10 lat odkąd Magda Welc podbijała scenę show TVN. Obecnie jest już 22-letenią piękną kobietą i wraca z nowymi utworami. Wystarczy jeden uśmiech to już trzeci opublikowany w tym roku singiel artystki. Zaśpiewała go w duecie z kompozytorem i producentem Mariuszem Ostańskim. Utwór jest bardzo melodyjny, rytmiczny i wpadający w ucho.

Nasz trzeci singiel „Wystarczy jeden uśmiech” to całkiem inna piosenka niż wszystkie, które do tej pory wykonywałam. Kilka lat temu nawet bym nie pomyślała, że będę śpiewać tak wesołą i energiczną piosenkę, która przyniesie mi tyle radości. Jest wyjątkowa nie tylko pod względem stylu, ale również wykonania. To pierwszy utwór, który zaśpiewałam razem z Mariuszem w duecie. W końcu dał się namówić na większy udział w piosence niż chórki… i wyszło świetnie! To bardzo pogodny, optymistyczny i idealny na lato utwór. W teledysku też się dzieje. Jest dużo uśmiechu, zabawy i kolorów, a cały klimat został fantastycznie ujęty m.in. dzięki tancerzom grupy UDS, z którymi mieliśmy przyjemność współpracować – mówi Magda.

W klipie gościnnie wystąpił zespół UDS, który uczestniczył w tym samym finale programu Mam talent!, co Magda Welc. Tancerze wnieśli do teledysku mnóstwo radości, świeżości i oczywiście uśmiechu. Zresztą zobaczcie sami – poniżej nowy utwór wokalistki.


Magda Welc

Magda Welc

Magda Welc i Mariusz Ostański

Magda Welc i Mariusz Ostański

Magda Welc i Mariusz Ostański

Magda Welc i Mariusz Ostański

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×