Dumna przyszła babcia Magda Gessler zdradza ciążowe zachcianki Lary. Ależ ona zajada!

Lara Gessler i Magda Gessler

Lara Gessler i Magda Gessler

Magda Gessler wcale nie ukrywa radości i dumy, że niedługo zostanie babcią. Lara Gessler jest w ciąży i wkrótce powita na świecie swoje pierwsze dziecko. Gwiazda chętnie dzieli się z fanami zdjęciami ciężarnej córki. Tym razem zdradziła jej zachcianki.

Magda Gessler jest bardzo dumną przyszłą babcią. Co jakiś czas w jej social mediach pojawiają się zdjęcia ciężarnej Lary. Na świecie pojawi się jej pierwszy wnuk, więc słynna restauratorka wcale nie ukrywa ekscytacji. Dzisiaj podzieliła się fotografiami ze słodkimi zachciankami córki.

Jakie Lara Gessler ma zachcianki w ciąży?

Lara Gessler o tym, że zostanie mamą, poinformowała dopiero pod koniec kwietnia, kiedy już była pewna, że ciąża rozwija się prawidłowo.

Zaczęłam drugi trymestr ciąży, a to bezpieczny czas. Mogę powiedzieć, że poza rosnącym brzuchem nie odczuwam absolutnie żadnych dolegliwości, więc jest to wymarzona ciąża – napisała.

Od tego momentu zdjęcia z rosnącym brzuszkiem pojawiają się zarówno na jej social mediach, jak i profilach Magdy Gessler. Na temat ciąży chętnie wypowiada się w wywiadach. W Dzień Dobry TVN opowiedziała o tym, jaką mamą chciałaby być:

Myślę, że to jest tak atawistyczne i mamy to tak zakodowane w sobie, że po prostu wiemy. Wiadomo, że nie chcemy popełnić błędów naszych rodziców, ale to jest iluzja, bo i tak popełnimy własne. Dlatego wydaje mi się, że trzeba być po prostu dobrym człowiekiem, a wtedy będziesz też dobrą matką – mówiła w rozmowie z Dorotą Wellman.

Jednak najbardziej zaskakujące zdjęcia Lary znajdziemy na Instagramie Magdy. Dzisiaj na przykład wstawiła fotografie, na których Lara z apetytem pałaszuje gofry bogato udekorowane truskawkami i bitą śmietaną. Widać, że jedzenie sprawia jej ogromną przyjemność. W zasadzie cała jej uwaga skupiona jest na łakociach. Czyżby przyszła babcia zdradziła zachciankę ciążową córki?

View this post on Instagram

A post shared by Magda Gessler (@magdagessler_official) on


Lara Gessler zajada gofra

Lara Gessler zajada gofra

Lara Gessler zajada gofra

Lara Gessler zajada gofra

Lara Gessler na kolacji z Magdą i bliskimi. Czy świętują zaręczyny?

Lara Gessler na kolacji z Magdą i bliskimi. Czy świętują zaręczyny?

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×