Szukaj

Magda Gessler kolejny raz rozwiązuje problemy nie tylko restauracji, ale i właścicieli: „Teraz cały czas rządzisz ty i maltretujesz wszystkich, jesteś tyranem psychicznym!”

Magda Gessler na balu Fundacji TVN 2016

Magda Gessler na balu Fundacji TVN 2016

Kolejna udana rewolucja Magdy Gessler

Za nami kolejny odcinek nowej serii Kuchennych Rewolucji. Magda Gessler znów namieszała w życiu nieudolnych restauratorów. Nie tylko zawodowym, ale także prywatnym! W tym odcinku nie brakowało emocji, a wszystko przez to, że właściciel knajpy był bardzo wymagającym nie tylko szefem, ale i mężem. 

Małżeństwo otworzyło lokal Chata po zbóju w Bąkowie. Na początku wszystko szło super. Potem jednak zaczęli spadać w dół… Problem leżał nie tylko w braku gości, czy kuchni, ale także w panu Wojtku – szefie.

Mąż wymagający jest. Czasem jak mi coś powie, to mnie tak  zdołuje… Czasem czuję się zraniona. Jestem niewolnicą tego miejsca. Czasami miałam ochotę uciec stąd, ale tak się nie da. Poczucie obowiązku jest cały czas. To taka pułapka – wyznała żona właściciela

Z panem Wojtkiem było ciężko. Nie zgadzał się z Gessler i podważał jej opinie. Nie zabrakło między nimi ostrych sprzeczek. Bywały momenty, w których Magda miała ochotę wszystko rzucić i po prostu wyjść, ale szkoda było jej energii i zapału żony właściciela, która chciała dać drugie życie tej knajpie.

Nie zgadzam się z jej opinią. Skoro tak sobie ubzdurała, to nie będę się z koniem kopać. – stwierdził właściciel

Jak pan może być na mnie zły, skoro ja panu mówię prawdę. Nie chwali pan, nie daje pan żadnej radości. Pan stawia poprzeczki i czeka aż ktoś się wypierdzieli – tłumaczyła Gessler

Mimo wszystko szef lokalu odpuścił i przystał na wszystkie propozycje. A jego żona odetchnęła z ulgą. To wszystko doprowadziło do świetnego finału. Magda stwierdziła, że Pyszna Stajenka, bo taką nazwę wymyśliła, jest jedną z pięciu najlepszych knajp po rewolucji! 

Poważna sprawa jest, to absolutnie wybornie! Ciarki mam! Genialnie zrobione! Proszę państwa, to jest cudowne! Aż się wzruszam, że ktoś tak odebrał moją energię. To jest jedna z pięciu najlepszych restauracji po powrocie w Polsce – wyznała gwiazda

Gratulujemy i życzymy powodzenia właścicielom! 🙂

Zobacz także: SZOK! Magda Gessler wyprowadza się z Polski?! „Potrzebuję radykalnej, męskiej decyzji”

Magda Gessler na balu Fundacji TVN 2016. Zdjęcia

Magda Gessler doprowadziła do kolejnej udanej kuchennej rewolucji


Magda Gessler na balu Fundacji TVN 2016. Zdjęcia

Magda Gessler na balu Fundacji TVN 2016. Zdjęcia

Magda Gessler

Magda Gessler

Magda Gessler - ramówka TVN Style jesień 2016

Magda Gessler - ramówka TVN Style jesień 2016

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×